Çözüldü Origin'de orijinal oyunu doğrulama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mhmt.kcli

Hectopat
Merhaba. Origin hesabımda Sims4 bulunuyor başka bilgisayardan oynamak için indirmiştim daha sonra kendi bilgisayarımda oynamaya karar verdim ama indirmek yerine flash ile atmak daha kısa süreceği için öyle yaptım fakat oyunu nasıl Origin'e aktaracağımı bilmiyorum. Bilginiz var mı?

Çözüm
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyun dosyalarını doğrula dediğimde oyunu indirmiş olmam gerekiyor sanırım ya da ben o şekilde yapamadım.
Bulduğum çözüm şuydu, Origin hesabımdan tekrar indir dedim ve Origin birkaç dosya oluşturduktan sonra durdurdum, ardından flash bellekte olan oyunu Origin'in Sims4'ü indirdiği yere attım daha sonra indirmeye devam et dedim ve hızlı şekilde indirmiş gibi gördü. Şu an sorunsuz girebiliyorum.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyun dosyalarını doğrula dediğimde oyunu indirmiş olmam gerekiyor sanırım ya da ben o şekilde yapamadım.
Bulduğum çözüm şuydu, Origin hesabımdan tekrar indir dedim ve Origin birkaç dosya oluşturduktan sonra durdurdum, ardından flash bellekte olan oyunu Origin'in Sims4'ü indirdiği yere attım daha sonra indirmeye devam et dedim ve hızlı şekilde indirmiş gibi gördü. Şu an sorunsuz girebiliyorum.

Çözüm

Bu da farklı bir yol tabii ki çözüldü olarak işaretlerseniz başka arkadaşlarda faydalanmış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı