Origin'de tüm oyunlarım gitmiş

cinaryasar-.-

Centipat
Daha fazla  
Origin'de tüm BF serisi, FIFA 20-19-18-17-16-15 gibi oyunlar vardı ve BF1 yüklüydü bugün ama şimdi ise BF1 silinmiş ve tüm oyunlar kütüphaneden gitmiş, ben de Store'dan baktım ve oyunlar da yok, ben bu hesabı bir tane Instagram sitesinden almıştım ve 1-2 aydır rahatça kullanıyordum fakat dediğim gibi şu anda oyunlarım yoklar, düzeltilir mi veya neden gitmiş?

1602709646538.png

up

Origin - Aplication Settings - İnstalls & Saves altında Game Library Location var, oyunların olduğu klasörü seç tamam de. Yeniden başlat.

Yada oyunları .exe'sinden başlatmayı dene.

Origin - Aplication Settings - İnstalls & Saves altında Game Library Location var, oyunların olduğu klasörü seç tamam de. Yeniden başlat.

oyunlar hiç gelmiyor

Oyunların olduğu klasör neresi oluyor?
Çalıntı Rus hesaplarını almışsın, klasik ve normal olan bir şey.

Peki geri gelemez mi?

oyunlar hiç gelmiyor

Oyunların olduğu klasör neresi oluyor?

Peki geri gelemez mi?
Gelmez genellikle, eğer dosyalardan kaynaklı bir hata değilse EA hesabı anlayıp fişini çekmiştir, önermem böyle hesaplar almanı dostum, sonu belli oluyor yani.

Uygun fiyata aldın değil mi baya?

Aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım. Herhangi bir siteden aldığınız Origin hesapları çalıntıdır. Zamanında ben de plati ru diye bir siteden hesap almıştım. Birkaç ay sonra hesaptaki tüm oyunlar gitmişti. Geçmiş olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı