Origin'deki BF1 ile Steam'deki BF1 Revolution birleşir mi?

Acapella1

Decapat
Daha fazla  
Origin hesabımda BF1 var Amazon Prime ile almıştım bilgisayarımda halihazırda yüklü, aktif olarak oynuyorum lakin Origin'de olan oyun standart Edition yani ana oyun haricinde herhangi bir ek içerik Premium Pass falan yok. Steam'den BF1 revolution alsam Origin ile bağlantı kuracağı için ikisi birleşir mi sorum bu. Bir de oyunu tekrardan yüklemem gerekir mi yoksa bilgisayarımda Origin üzerinden yüklü olduğu için Steam'den indirmem gerekmez mi? Son olarak bf1 revolution pakedinde premium pass mevcut mu çünkü standart versiyonla çoğu haritaya erişemiyorum.

Son düzenleme:
Hayır, ikisi ayrı platformlar olduğu için birbirini etkilemez; hatta birkaç kez Steam'de bedava BF1 shortcut bundle verdiler, ama oyunu Origin'den alanları etkilemedi. Ben de Amazon Prime'dan BF1'in temel oyununu bedavaya almıştım; ama sonra gittim Steam'den tüm DLC'leri içeren versiyonunu parayla aldım. Zaten şu an 40 TL'ye Steam'de Revolution versiyonu var, tüm DLC'leri içeriyor.

Hayır, ikisi ayrı platformlar olduğu için birbirini etkilemez; hatta birkaç kez Steam'de bedava BF1 shortcut bundle verdiler, ama oyunu Origin'den alanları etkilemedi. Ben de Amazon Prime'dan BF1'in temel oyununu bedavaya almıştım; ama sonra gittim Steam'den tüm DLC'leri içeren versiyonunu parayla aldım.
Sonuç olarak ikisi de benim origin hesabımdan açılacağı için ikisinin birleşmesi gerekmiyor mu? Origin hesabımda ki standart editionda bir sürü silah açtım level kastım onlar gider mi?

Steamden revolution'ı aldım origin konumundaki bf1 dosyalarını steam konumuna attım bf1 e gelip dosyaların bütünlüğünü doğrula dediğimde tüm dosyaları doğruluyor lakin yine de 51gb indirme yapıyor normal mi?

Sonuç olarak ikisi de benim origin hesabımdan açılacağı için ikisinin birleşmesi gerekmiyor mu? Origin hesabımda ki standart editionda bir sürü silah açtım level kastım onlar gider mi?
Kesin bir şey diyemeyeceğim, Steam'den de satın alsanız sonuçta oyun Origin hesabınıza bağlı. Ben oyunu Steam'den açınca yine de Origin launcherı açılıyor. Hesap birleştirme olayını Steam desteğe ve EA/Origin desteğe bir emaille sorun isterseniz. Origin Launcher'daki oyunlarım kısmında 2 adet Battlefield 1 görünüyor diye hatırlıyorum, birinde Steam yazıyor.

Origin'e girince 2 tane BF1 gösterir; birinde Steam ibaresi olur diğeri de Origin BF1'dir. Tam hatırlamıyorum ama sanırım ayrı indirme yapmıştı.
Aynen öyle oldu iki tane bf1 oldu birinde steam logosu var ve diğer oyunda ki ilerlemem kaybolmamış lakin şöyle bir sorun var ben bu iki oyunu da aynı origin hesabına bağladım. Bu steamden aldığım bf1'i iade etsem sonra tekrar satın alıp başka origin hesabıma bağlayabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı