Origin'den Battlefield Premium Almak

revajr

Centipat
Arkadaşlar BF3, Hardline, BF4, BF1 ve BF5 fark etmez. Origin'den bu oyunları Premium'la beraber alanlar (Premium'u sonradan alanlar değil) Origin kütüphanesinde oyun BF4 standart olarak mı gözüküyor yoksa BF4 ya da hangisiyse Premium fotosu mu gözüküyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni sadece BF1 çektiği için direk onun tam sürümünü aldım 70 küsur liraya. Tek bir oyun oynayacaksanız öyle yapın bence. BF5'e desteği kestiler harita veya ülke eklenmeyecek almayın bence onu. Kötü bir oyun oynanmıyor. BF1'deki savaş atmosteferini hissedemiyorsunuz.

Standard gözükür bende öyle.
pre mi aldın
Beni sadece BF1 çektiği için direk onun tam sürümünü aldım 70 küsur liraya. Tek bir oyun oynayacaksanız öyle yapın bence. BF5'e desteği kestiler harita veya ülke eklenmeyecek almayın bence onu. Kötü bir oyun oynanmıyor. BF1'deki savaş atmosteferini hissedemiyorsunuz.
oyunu pre aldıysan nasıl gözüküyor ütüphanende bf1 premıum dıye mı

pre mi aldın

oyunu pre aldıysan nasıl gözüküyor ütüphanende bf1 premıum dıye mı
Ben standard aldığım için size Premium'un nasıl gözüktüğünü çizerek anlatmaya çalıştım. Düzenleme: İğrenç çizimime gerek kalmadı bıraktığım linkten birazcık aşağı gidince sağ tarafta nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz. Küçük olduğu için ekran görüntüsünü atmadım.

Geri
Yukarı