Origin'in Cahiliyeti

UltimateUSTA

Hectopat
Yer
Merkez/DENİZLİ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Size Origin ile geçen 2.5 SAATLİK (dikkat 2.5 SAAT) konuşmamın sonucunu anlatacağım.

Şimdi benim Origin hesabımı çaldılar. Giren adam şifreyi de e-postayıda değiştirmiş.
Bende Chat Live' a gidip yardım istedim olanları anlatıcam. Lütfen dikkatlice okuyun.
30 dakika beklememden sonra bir personel odaya girdi.
Olan biteni anlattım. Benden bazı özel bilgileri istedi. Origin ID'si, güvenlik sorusu cevabı felan.
30 dakika onlarla uğraştı. Sonunda hesabı buldu. bilgileri verdi. Girdim ama eski hesabım.
O an küfür edesim geldi. Yazdım yanlış oldu felan. Bekleyin dedi. Bir 15 dakika ordan gitti.
Telefon ile arkadaşları arayın size kesinlikle yardım ederler dedi. Baktım Türkiye desteği yok.
İngilizcem konuşabilirim az çok ama adamın dediğini anlamam yani. Neyse buna dedim baya bir olmaz böyle diye. Sonra bida istedi bilgileri. Bende çalınan hesabın bilgilerini verdim. Sonunda mükemmel dedi.
Bende sonunda dedim. Verdi yine girdim ve yine aynı hesap. Sonra saydırdım buna. Hala telefon diyor.
Dedim Türkiye desteğiniz yok nasıl konuşayım. Koskaca şirkette Türk bir insan olmaz mı arkadaş?
Bu yine telefon diyor. Lanet olsun yapacağınız işe dedim. Kalsın istemiyorum hesap dedim çıktım gittim.
Hiç ilgi yok bekletiyorlar hep
70-80 dolarlık hesap gitti o kadar emek vardı. Lanet ettim saydırdım. Artık Origin'den birşey alırsam ne olayım.

Siz siz olun bu Origin işine hiç girmeyin. Hiç ilgi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence adamları suçlama. Yasal olarak destek vermek zorunda değiller. Sen nasıl oldu da hesabını çaldırdın? Suçu biraz kendinde aramalısın.

Bence adamları suçlama. Yasal olarak destek vermek zorunda değiller. Sen nasıl oldu da hesabını çaldırdın? Suçu biraz kendinde aramalısın.

Tabii senin başına gelmediği için, senin hesabın çalınmadığı için böyle konuşmak gayet kolay. Seninde hesabın çalınsa sorun bende demeyeceksin sende canlı destek alacaksın. Biraz mantıklı düşün.

Tabii senin başına gelmediği için, senin hesabın çalınmadığı için böyle konuşmak gayet kolay. Seninde hesabın çalınsa sorun bende demeyeceksin sende canlı destek alacaksın. Biraz mantıklı düşün.

Ben hesabımı çaldırmam ki. Sen nasıl çaldırıyorsun? Başkalarıyla giriş bilgilerini paylaşırsan çalınması normal.

Kardeşim çaldırmak benim suçum değil. Kimseyle bilgi paylaşımı yapmadım. Heralde duymamışsın. Ruslar teker teker hesapları hackliyor. Yani burda benim suçum yok.

Ben bu işin bu kadar kolay olacağını sanmıyorum. Bi sürü arkadaşım Origin kullanıyor daha hiçbirimizin başına böyle bir şey gelmedi. Bence kendinde ara sorunu 1 değil 3-5 programla tarat bilgisayarını vardır bir bit yeniği. Türkçe desteğe sinirlenmişsin biraz ama bakarsan hiçbir büyük oyun firmasında dil desteğimiz yok. Ben Origin gibi bir şirketin başında olsam bende vermezdim. Şu kocaman ülkede 10 kişi BF3-4 vs. oynuyorsa 7-8'i hikayesini bitirip bırakıyor ve zaten oyunu almayıp korsan oynuyor. Geriye kalan 2-3 arkadaştan dünyada kazandığının %kaçını kazanacak ki birde gelip Türkçe destek versin.

Facebook'ta origin hesabı dağıtan bir sayfa var en kötü BF3 oluyor içinde o da zaten bedava dağıtılmıştı. Bazen iyi oyunlar oluyor içinde, bir kere denedim cidden girdi hesaba sonra çıktım. Onlar böyle hackleyerek alıyorlar hesapları büyük ihtimal.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı