Orijinal Apple 20W hızlı şarj aleti ile S20 FE hızlı şarj olur mu?

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Elimde orijinal Apple 20W şarj aleti var. Buna iki ucu Type-C kablo alsam, S20 FE'yi hızlı şarj edebilir miyim, evetse kablo tavsiye edebilir misiniz?

Niye olmasın?

Ben deneme amaçlı kuzenim hızlı şarj adaptörünü almıştım Samsung. iPhone 11 ile kullanmıştım.
İllaki şarj eder de hızlı şarjı kullanabilir mi onu merak ediyorum. Kullanmayacaksa şayet gerek yok bide tip c kablo almaya. Standart 5W şarj aleti bile yetiyor cihazı şarj etmeye.

Kablo olarak tavsiye ederim, hızlı şarj belki olur belki olmaz. Genelde şarj adaptörleri kendi markalarının telefonlarına göre data alıp voltajı değiştirdikten sonra hızlı şarja geçiyorlar.
Hızlı şarj olmayacaksa kablo masrafına girmeye gerek yok 5W şarj aletiyle de şarj edebiliyorum.

Hem sarj aletinde hem de telefonda P.D teknolojisi var. 20 Watt sıkıntısız şekilde sarj eder. Benim bilgisayarıma bile güç veriyor sarja aleti.

Bende Iphone 11 kullanıyorum. 25W Samsung orjinal şarj aleti kullanıyorum. Karşılıklı değişelim !! 😂😂 Sorunuzun cevabı ise sorun olmaz.

İllaki şarj eder de hızlı şarjı kullanabilir mi onu merak ediyorum. Kullanmayacaksa şayet gerek yok bide tip c kablo almaya. Standart 5W şarj aleti bile yetiyor cihazı şarj etmeye.

Hızlı şarj olmayacaksa kablo masrafına girmeye gerek yok 5W şarj aletiyle de şarj edebiliyorum.
Hızlı şarj edecektir tabii ki.

Geri
Yukarı