Orijinal Fifa 15'te Unable to save hatası

Emre451

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fifa 15 kaydetmiyor. Unable to save hatası çıkıyor. Oyunum full ve orjinal. Ne öneriyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemin nedir ve kaç bit?

Ayrıca sırasıyla şu yolları dene:
  • Origin'de oyuna sağ tıkla "Repair Game" yap.
  • Belgelerimdeki FIFA 15 klasörünün yedeğini al ve klasörü sil.
  • Bilgisayarın kullanıcı adında Türkçe harfler mevcut ise sil ve öyle dene.

İsletim sistemi : Windows 7 64 bit

Oyunu daha önceden açıyordum, son birkaç gündür bu durumda.
Repair Game yaptım.
Onceden fifa 15 save dosyam, belgelerimdeydi bisi icin silmistim simdj ise save dosyasi D diskinde, siliyorum ancak geri geliyor.
Bilgisayarimin kullanici adi sadece x.

Birde oyunda bir sure sonra klavyede hic bir tus basmiyor. Sanki klavye birden bire devre disi oluyor gibi, save dosyam olmadigi icin bastaki macta ne garip ki fareyle oynuyorum.

Virüs programı varsa inaktif yapıp da dene. İnternette de baktığım kadarıyla pek rastlanmayan bir durum.

Save'ini silmiştim, sonra ayarları yapıyorum ,yapıp çıktığımda klavye gidiyor, basıyorum bir şey olmuyor. Gamepad ile de denedim o da gitti. Ne yapmalıyım ya?

Save'ini silmiştim, sonra ayarları yapıyorum ,yapıp çıktığımda klavye gidiyor, basıyorum bir şey olmuyor. Gamepad ile de denedim o da gitti. Ne yapmalıyım ya?
FIFA 15 Klavye Tuş Ayarları Yapma

Şu konudaki mesajları okur musun? FIFA 15'in çıktığı aylarda klavye ile oynayan kişi gamepadi takınca ayarlar bir daha değiştirilemez hale geliyordu. Maç falan oynanıyordu fakat ayarlar değişmiyordu. Sizde de böyle mi?

Sorun olduğunda sormayı biliyorsunuz, sorunu çözdüğünüzde neden sorunun çözümünü yazmayı bilmiyorsunuz? Sorunun çözümünü yazar mısın, diğer arkadaşlarımızda böylece yararlanır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı