Orijinal GTA 5'e crack yaparsam banlanır mıyım?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar elimde Steam'dan almış olduğum GTA 5 var. Buna crack atıp grafik modu, araba modu vs kurmak istiyorum. Bunu yaparsam banlanır mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar benim hatam sanırım. Konuya açıklık getireyim. Hikaye de kullanıcam modları ama arada online girmek için mesela mods klasörünü mü dosya konumundan mı silmem gerekiyor?
Mods klasörünü oyunun ana klasöründen çıkartıp başka bir yere taşırsan, sorun olmaması gerekiyor. Zaten dediğim gibi, oyun mod algılayınca, online'a geçmeye izin vermiyor.

Traniner. Asıl ban sebebi.😅

Son olarak şunu söyleyebilirim. OpenIV ile mod kurarken .asi dosyalarını yüklemiştim. Sadece TR yama vardı ama online'a girmedi. Modları kesinlikle oyunun klasörüne kurma OpenIV de uyarıyor zaten. Hepsi mod klasöründe dursun. Ben TR yama için konuşacağım başka modlarda sorun çıkarır mı bilmem ama. Önce ne olur ne olmaz diye .asileri OpenIV'den uninstall et. Sonra Mods klasörünü kes masaüstüne veya başka bir yere at. Tekrar kurarken de OpenIV'den .asileri kur ve mods klasörünü tekrar at. Bu döngü online/offline için TR yamada çalışmıştı bende. Ama dediğim gibi diğer modlar için bir şey diyemem. Bence denemekten bir zarar gelmez :).

Geri
Yukarı