Orijinal GTA ile korsan GTA FPS farkı var mı?

İşletim sistemi
Windows 10
GTX 960M
16,0 GB (kullanılabilir: 15,9 GB)
Intel(R) Core(TM) i7-5700HQ CPU @ 2.70GHz 2.70 GHz

GTA Online'da en düşük ayarlarda bile 20 FPS zor oynatan bir sistem benimkisi. Sana bakarsak işin çok zor, yani satın almak gerçekten gram değmez.
Seninkisi laptop ben i5 4. Nesil 1060 la 60-90 FPS alıyorum 1080p de

Laptoplar da zaten kasaya göre daha düşük oluyor parçalar.

Kat ve kat iyi eyvallah da i7 5. nesil ile i5 4. nesil arasında da dağlar kadar fark var 5 FPS ekran kartından fark etse işlemciden 20 FPS fark atar.

Senin parçalar kasada olsa dip 60 FPS alman lazım.

Arkadaş haklı bence sıkıntı laptopta değil laptopu senin nasıl kullandığına bağlı.

Arkadaş haklı bence sıkıntı laptopta değil laptopu senin nasıl kullandığına bağlı.
Alakası yok. Benim haklı olduğum kısım laptop takı parçalar kasadaki parçalara nazaran %30 falan daha kısık oluyor 8 GB ram i5 11. Nesil 1650 ile benim aldığım FPS in assagi yukarı aynısını alıyor arkadasim laptoptan alalı 1 yıl ya oldu ya olmadı.

Nereden aldınız? Ki 15 liraya? Link falan var mı? Ve GTA Online giriliyor mu?
Forumda bi uşak satiyordu. Yazdım bende aldım ilkten şüphelerim falan oldu ama sonradan e-posta tel falan doğrulaması yaptım bir sorun oluşmadı bayadir bende. Ek olarak daha öyle denk gelir mi bilmem. Ben baya önceden aldiydim da 15 e o zaman da ya 1 cips geliyodu ya gelmiyordu. 😄 Denk getirmek lazım. Onun dışında zamanında 999 tane hesap alan adamların 30-50 civarına satacaklar ini dusunuyorum. 2. El kısmına konu açabilirsiniz. Ben Xonanim Arşivi forumub 2. El kısmından bulmuştum.

Arkadaşlar @Ardnaxoy arkadaşımızın ki isterse milattan kalma bir laptop olsun her halukarda o özellikler ile düşük FPS alıyorsa Online da benim sistemimin hiç şansı olmadığı bariz bir gerçek oyun isterse ücretsiz olsun 90GB silip yüklenilecek sonra kötü FPS alınca tekrar silip yükleyeceğim bir boyut değil.

Forumda bir uşak satiyordu. Yazdım bende aldım ilkten şüphelerim falan oldu ama sonradan e-posta tel falan doğrulaması yaptım bir sorun oluşmadı bayağıdır bende. Ek olarak daha öyle denk gelir mi bilmem. Ben bayağı önceden aldiydim da 15'e o zaman da ya 1 cips geliyordu ya gelmiyordu. 😄 denk getirmek lazım. Onun dışında zamanında 999 tane hesap alan adamların 30-50 civarına satacaklar ini dusunuyorum. 2. el kısmına konu açabilirsiniz. Ben xonanim arşivi forumub 2. el kısmından bulmuştum.

İyi denk gelmiş😀

Yeni konular

Geri
Yukarı