Çözüldü Orijinal GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirsupra1453

Picopat
Daha fazla  
Orijinal GTA San Andreas açılmıyor.
Arkadaşlar oyun orijinaldir klasörlerinden anlayabilirsiniz oyuna tıklıyorum imleç dönüyor ve öyle kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    69,4 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
Hocam setup'u kurmanız lazım oyunu kurmanız için. Setup'ta tikli kısımda SkyGfx ve Project2DFX, PS2-like graphics seçeneklerini kaldırın öyle kurun. Eğer setuptan daha önceden kurduysanız oyunun kurulu olduğu bölümden modloader klasörüne gelip yukarıda yazdığım modların klasörlerini silin. Cleo'yu silmenize gerek yok.
Orijinal GTA San Andreas açılmıyor.
Arkadaşlar oyun orijinaldir klasörlerinden anlayabilirsiniz oyuna tıklıyorum imleç dönüyor ve öyle kalıyor.

Dostum o GTA da modlar Cleo dosyaları falan var o yüzden bir dosya diğeri ile çakışıyor ve oyun açılmıyor gtacılar genelde silip tekrar yüklüyor böyle olunca.

Mod yükledikten sonra mı oldu? CLEO dosyası görüyorum. Yüklediğiniz modu silip deneyin, olmazsa CLEO'yu kaldırın bakalım.
Yok hocam ekstra mod almadım.

Dostum o GTA da modlar Cleo dosyaları falan var o yüzden bir dosya diğeri ile çakışıyor ve oyun açılmıyor gtacılar genelde silip tekrar yüklüyor böyle olunca.
Mod yükledikten sonra mı oldu? CLEO dosyası görüyorum. Yüklediğiniz modu silip deneyin, olmazsa CLEO'yu kaldırın bakalım.
Hocam direk CLEO yu silsem düzelirmi?

Orijinal dosyalar bunlar değil mod yüklenilmiş büyük ihtimalle silentpatch buna sebep oluyor arkadaşın dediği gibi CLEO ve benim dediğim silentpatch dosyalarını silin.

GTA-TÜRKÇE-"KATILIMSIZ" ama orjinal :D Forumda kurallar esnedi zaten. Belli fiyatın üstünde ki oyunlar veya herhangi bir yerde satılmayan oyunların korsanına yasak koyulmuyor rahatça korsan olduğunu söyleyebilirsiniz yani. Soruna gelecek olursak korsan olduğu için Windows Defender veya başka bir antivirüs programı engelliyor olabilir.

Arkadaşların söylediği gibi modları kaldırıp deneyebilirsiniz, oyunun uyumluluk ayarlarıyla oynayabilirsiniz. Eski oyunlarda uyumluluk ayarını Windows 7 vs. yapmak çözüm olabiliyor bazı durumlarda. Onun haricinde de oyunu başka bir yerden indirmeyi de deneyebilirsiniz.

Orijinal dosyalar bunlar değil mod yüklenilmiş büyük ihtimalle silentpatch buna sebep oluyor arkadaşın dediği gibi CLEO ve benim dediğim silentpatch dosyalarını silin.
CLEO'yu silin, oyun dosyalarını doğrulayın.
Son hali.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    66,5 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı