Orijinal GTA V'nin dosyalarının içine crack atılırsa çalışır mı?

Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle yaptığımın emek hırsızlığı vb. olduğunu düşünmüyorum oyun zaten bedava. Bundan önceki açtığım konuda ki hatadan müzdaribim ondan dolayı hiçbir şekilde oyuna giremiyorum. Ben de son çare olarak bu yöntemi seçtim sizce çalışır mı? Ayrıca o hatayı format çözer mi? Amacım sadece hikaye oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce açmış olduğunuz konu:

Oyunu crackler iseniz, bu durumda Social Club kısmı kırılacağı için bir daha VPN kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Arkadaşlar öncelikle yaptığımın emek hırsızlığı vb. olduğunu düşünmüyorum oyun zaten bedava. Bundan önceki açtığım konuda ki hatadan müzdaribim ondan dolayı hiçbir şekilde oyuna giremiyorum. Ben de son çare olarak bu yöntemi seçtim sizce çalışır mı? Ayrıca o hatayı format çözer mi? Amacım sadece hikaye oynamak.

İçindeki dosyaları yedek alıp dene.

Arkadaşın elinde oyun orijinal bir şekilde mevcut ve sizden 'crack dosyası paylaşın' gibi bir şey istemiyor. Sadece sorunun çözülüp çözülmeyeceğini soruyor.
1607613327763.png

Şu kısmı görmemişim, kusuruma bakmayın.

Story mode için bir sorun yaşayacağınızı sanmam, lakin GTA:O için aynısını düşünmüyorum. Sonuçta güncel tutulan bir sürümden bahsediyoruz ve crack kendi kendini de bildiğim kadarıyla güncellemez. Şuan Online olarak kullanabilseniz bile ilk güncellemede inaktif sürüme geçeceğiniz için online kullanımınız engellenecektir diye öngörüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı