Orijinal HOI4 ile Crack HOI4 beraber oynarsa ban yenir mi?

DeepoweRz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar,
Benim oyun orijinal ve arkadaşla multi girelim dedik. Ancak kendisindeki oyun crack. Birlikte multi girsek benim açımdan bir sorun olmaz değil mi? Sonuç olarak crack kullanan o ama sırf emin olmak için soruyorum? Ban gibi bir durum söz konusu değildir herhalde?

NOT: Oyun HOI4

Birlikte multi giremezsiniz.
Korsan oynayan arkadaşınla multi oynamak istiyorsan öncelikle orjinal steam-api dosyalarını yedek alıp sonra crack uygulaman gerekiyor ancak öyle aynı sunucuya bağlanıp oynayabilirsiniz.
Öbür türlü korsan olan farklı sunucuya bağlandığından birlikte giremezsiniz.

Birlikte multi giremezsiniz.
Korsan oynayan arkadaşınla multi oynamak istiyorsan öncelikle orjinal steam-api dosyalarını yedek alıp sonra crack uygulaman gerekiyor ancak öyle aynı sunucuya bağlanıp oynayabilirsiniz.
Öbür türlü korsan olan farklı sunucuya bağlandığından birlikte giremezsiniz.
Öyle yapacağız zaten.

Merhaba dostlar,
Benim oyun orijinal ve arkadaşla multi girelim dedik. Ancak kendisindeki oyun crack. Birlikte multi girsek benim açımdan bir sorun olmaz değil mi? Sonuç olarak crack kullanan o ama sırf emin olmak için soruyorum? Ban gibi bir durum söz konusu değildir herhalde?

NOT: Oyun HOI4

Bir şey olmaz ban yemezsin ve orijinal ile korsan rahatlıkla oynanabilir. YouTube'da tonlarca video var Steam dosyalarını crackleyebileceğin. Onları yaparsan oynarsın eğer yapmazsan oynayamazsın.

Geri
Yukarı