Orijinal İngilizce dizide altyazı olur mu?

KaanBYK

Hectopat
Daha fazla  
Şu an hazırlık okuyorum ve İngilizcemi geliştirmek amaçlı İngilizce altyazılı film izlemek istedim. Youtube'da da "Person of İnterest" in birkaç videosuna denk geldim ve çok beğendiğimden izlemek için onu seçtim. Ama daha önce hiç dizi izlemediğim için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Satın alsam İngilizce altyazı olur mu bilmiyorum diye almayıp önce internetten korsanını araştırdım ama bulduklarımın hepsi de Türkçe altyazılıydı. Bazı sitelerden sadece İngilizce altyazı indirdim ama bunlarla ne yapacağım bilmiyorum :D. Şimdi ben orjinal alsam onda altyazı yoksa ona ekleyebilir miyim bu indirdiğim altyazıları ? Veya orjinal almalı mıyım onun yerine Netflix tarzı yerlerden izlemek daha mı karlı ?

Ekran Alıntısı.PNG Ekran Alıntısı 2.PNG

Netflix ile açarsan zaten altyazı olarak İngilizce seçebilirsin. Torrent olarak indirirsen eğer altyazı sitelerinde zaten ingilizce altyazı dosyaları da var. Onları indirip ekleyebilirsin. VLC player ile sorunsuz kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı