Orijinal iPhone 6 bataryası nereden bulunur?

Alpozk

Kilopat
Yer
Amasya
Kardeşime eski telefonumu verdim fakat bataryası çok kötü durumda, orijinal bir iPhone 6 bataryası taktırmak istiyorum. Nereden satın alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orjinal batarya sadece servisinde bulunuyor fiyatı 500-600 arasındaydı sanırım. Güvenilir telefon tamirciniz varsa yan sanayi pil alın idare edecektir. Ben iphone 5 için yan sanayi pili 80 liraya taktırdım 9 aydan beri kullanıyorum bir günü rahat çıkarıyor.

Deji batarya öneririm. Babam iPhone 6 için aldı. 1 yıldır sorunsuz kullanıyor ve gayet iyi gidiyor bataryası.
Onun dışında piyasada orijinal pil bulmak hayli zor. Servislerde büyük ihtimal fiyatı şişirip size mal ederler.

Apple servis bazen kampanya yapıyor, yılbaşında 200 TL idi ama şu an 250 TL sanırım. Sitesinde yazıyor bakabilirsiniz. Piyasada kaliteli piller de mevcut.

319 TL olmuş.

Orijinal bataryayı Apple ve yetkili servisler dışında bulamazsınız. Ayrıca Deji önermem, çünkü bataryaları 6. Aydan sonra ölüyor. Servise vererek en iyisini yapmışsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı