Orijinal iPhone şarj kablosu önerisi

eray1965

Kilopat
Daha fazla  
Çoğu yerde orijinal olmadığını düşündüğümden güvenemiyorum. Pek fazla da bilgiye sahip değilim bu konuda. Şu an indirimde olan önerebileceğiniz yer var mı?

Çoğu yerde orijinal olmadığını düşündüğümden güvenemiyorum. Pek fazla da bilgiye sahip değilim bu konuda. Şu an indirimde olan önerebileceğiniz yer var mı?
Şuan hepsiburada resmi olarak Türkiye distribütörü oldu Apple'ın. Yani apple ürünlerini oradan alabilirsin. Ayrıca farklı markaların ürünleri de var. Ufak bir filtrelemeyle ve yorumlara göre seçim yaparsan bütçene göre bir ürün bulabilirsiniz. Genelde kötü olan ürün için illa birisi birşeyler yazıyor.

İstanbul da yaşıyorsan Anadolu yakasında Akasya AVM Avrupa yakasında İstinye Park ve Zorlu Center da Apple store lar var internet den almak istersen Apple Lightning - USB Kablosu (1 m) - MQUE2ZM/A Fiyatı alabilirisn. Ama ben orjinal kablosuna bukadar para vermeyi doğru bulmuyorum Apple store da çalışan bir teknik elemana neden kablolarınız bukadar çabuk kopuyor parçalanıyor hemen bozuluyor diye sitemde bulunmuştum elaman ''efendim biz doğada çabuk kaybolan malzemelerden üretiyoruz bu yüzden kısa sürede bu tarz sıkıntılar olabiliyor demişti'' ve bana yeni bir kablo vermediler. Kabloyu götürdüğüme dış kaplamasının neredeyse %60 soyulmuş parça parça idi ve giriş kısmı kendi kendine çatlamış bir vaziyette duruyordu. bu yüzden gidip Spigen vs. markaların ürettiği kablolardan al geç. yada benim gibi yap. Kabloyu deri ip ile 2 kat sardım şuan bu vaziyette 1. yılını doldurdu.
1.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı