Orijinal kutulu oyun nasıl anlaşılır?

Quantum35

Femtopat
Daha fazla  
İnternetten sıfır RDR2 PS4 oyunu aldım emniyet şeridi var fakat emniyet şeridinde PS4-PS4-PS4-PS4 yerine PlayStation-PlayStation-PlayStation yazıyor bu orijinal midir acaba?

İnternetten sıfır RDR2 PS4 oyunu aldım emniyet şeridi var fakat emniyet şeridinde PS4-PS4-PS4-PS4 yerine PlayStation-PlayStation-PlayStation yazıyor bu orijinal midir acaba?

O emniyet şeridi basılıyor her satıcı tarafından. PS5 oyunlarında orijinal olanlarda PlayStation-. Diye yazar. PS4 zamanında PS4-PS4 diye mi yazardı hatırlayamadım. 2018'den beri piyasalarda gezen bir CD'nin sıfır çıkma ihtimali de düşük maalesef. Anlamak da imkansız. Sıfır alacağım orijinal olsun diye aynı oyuna fark verdiyseniz de geçmiş olsun. PS'lerde zaten orijinal olmayan oyun çalışmıyor. Elinizdeki oyun konsolda çalıştıysa zaten orijinaldir en kötü ihtimalle kazık yemiş olup 2. el çok daha ucuza almak varken sonradan sıfır gibi paketlenmiş aslında 2. el olan bir oyunu almış olursunuz. Belki de gerçekten sıfır gelmiştir onu bilemeyiz dediğim gibi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı