Orijinal lightning adaptörü alınır mı?

Regista

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonumda 20 liralık dönüştürücü kullanıyorum ama müzik dinlediğimde bilgisayar ile arasında bayağı bir fark var. Bilgisayarda sesler daha canlı ve berrak geliyor ama telefonumda biraz daha boğuk geliyor. Üstelik bu dandik dönüştürücü Bluetooth üzerinden ses veriyor. Kulaklığımdan çok memnunum (urbanears sumpan) ama telefon ile kullanırken verimli olmuyor. Orijinal lightning-3.5mm dönüştürücünün fiyatı 90TL sizce parasına değer mi? Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar telefonumda 20 liralık dönüştürücü kullanıyorum ama müzik dinlediğimde bilgisayar ile arasında bayağı bir fark var. Bilgisayarda sesler daha canlı ve berrak geliyor ama telefonumda biraz daha boğuk geliyor. Üstelik bu dandik dönüştürücü Bluetooth üzerinden ses veriyor. Kulaklığımdan çok memnunum (urbanears sumpan) ama telefon ile kullanırken verimli olmuyor. Orijinal lightning-3.5mm dönüştürücünün fiyatı 90TL sizce parasına değer mi? Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Eğer sese önem veriyorsanız alın fakat direkt kablosuz bir kulaklık almak daha mantıklı olabilir.

Bluetooth kulaklık kullanmanızda fayda var, çok çabuk bozulan bir adaptör 3-5 kere aldım en ufak bükülmede sorunlar ortaya çıkarmaya başlıyor.

Hocam Xiaomi'nin BT kulaklığını alacaktım ama kablolu kulaklıkların daha iyi performans vereceğini söylediler. Bende kablolu aldım gayette memnunum. Dönüştürücü umarım parasına değer 20 liralık aldığım çok kötü çünkü BT kulaklık gibi Bluetooth'u açıyor şarjım daha çabuk bitiyor. Ayrıca hocam ses farkı yaratır mı sizce?

Orijinal dönüştürücü kullanıyorum, memnunum. Bu tür yan sanayi dönüştürücüler orijinali kadar verimli olmuyor. Tek sıkıntısı L tipi jakı olan kulaklıklarla kullanırken biçimsiz bir hal alıyor ve çok eğilip bükülüyor, şu an JBL C100SI ile kullanıyorum, düz jakı olduğu için gayet güzel oluyor. Ses kalitesi de bilgisayar ile bağladığımdan farksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı