Orijinal lisanslı Windows 10'dan KMSpico aktivasyonunu kaldırmak

Wigamox

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Öncelikle merhaba.
Yaklaşık 6 ay önce içinde orijinal Windows 10 Pro olan kasa bilgisayar aldım. İçinde Office uygulamaları yoktu bende alamadım o ara.
Ama benim eşek kardeşim ben yurtta olduğum sırada KMSpico ile Office etkinleştirmeye çalışmış ve başaramamış.
Yurttan döndüğümde bilgisayarı açmayı denedim ve en az 10 dakika açılmasını bekledim, açılmasına açıldı ama siyah ekranda kaldı. Görev yöneticisinden Explorer. Exeyi açmayı vb birçok yöntem denedim. En sonunda görev yöneticisinden KMS connection broker adlı programı durdurunca ekran açıldı. Ama Microsoft Store, hesap makinesi, saat, mail gibi Windows 10'un kendisinde bulunan programlar hiçbir şekilde çalışmadı. İnternetteki birçok yöntemi denedim hiçbir şekilde işe yaramadı. 2-3 antivirüs programı ile tarama yaptım temizledim durum hala aynı. Kafayı yemek üzereyim.
Bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum ama en son babam bilgisayarcıya 4 GB RAM kaptırdığı için bilgisayarcıfobim oluştu. İlk buraya danışayım dedim.
Ben bu bilgisayara ne yaparsam eski haline döndürebilirim? Format atsam düzelir mi? Yeni bir lisans mı almalıyım?

Sistemim:
Windows 10 Pro
2TB HDD
8 GB DDR3 RAM
1050 Ti
i7 860

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı