Orijinal Minecraft korsana dönüşebilir mi?

ci_iko

Femtopat
Yer
Erzincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,78 GB)
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar TL Legacy'nın dosyalarını appdatadan sildim. Gerçek Minecraft'ı indirdiğimde korsan olmaz değil mi?

Arkadaşlar TL Legacy'nın dosyalarını appdatadan sildim. Gerçek Minecraft'ı indirdiğimde korsan olmaz değil mi?
TL Launcher asıl Minecraft'ı oynatıyordu zaten. Sadece Premium yerlere giremiyordunuz. Gerçek Minecraft Launcher zaten .minecraft dosyasını tarayıp sorun varsa sana bildirir.

Farketmez. İkisi de aynı dosyaları kullanıyor zaten. Korsan, dosyalarla olmuyor, para vermemekle oluyor.
Korsanlık dosyalarla da oluyor. Minecraft tarafında yok.

Korsanlık dosyalarla da oluyor. Minecraft tarafında yok.
Hayır canım onu demiyorum zaten. Arkadaşın sorduğu şey başka. TL Legacy gibi launcherlar hem Minecraft'ın orijinal dosyalarına sahipler hem de kişi orijinal hesaba sahip olmadığı için oyunu kıran dosyalara sahipler. Oyunu kıran dosyaların zaten orijinal launchera bir etkisi yok, orijinal launcher bu dosyaları tanımıyor, bilmiyor. Geriye oyun dosyaları kalıyor ki benim dediğim kısım burası. Buradayken para verip vermemek korsanlığı belirliyor.

Oyunu kıran dosyaların orijinal launcher için bir önemi olmadığından bahsetmedim ve hatta anlaşılır zannettim. Ondan yani.

Geri
Yukarı