Orijinal Need for Speed Hot Pursuit eski hesapla oynanır mı?

Efendikerem61

Hectopat
Yer
Akçaabat
9 yıldır bilgisayarımdan hiç silmediğim bir oyundur. Arada sırada girerim. Hala da oynuyorum. Ancak oyun orijinal değil. Crack olarak kastığım ve araçların km'lerini bayağı yükselttiğim bir hesabım var. Orijinal'ini alıp yüklesem, eski hesabı belgelerden Electronic Arts klasörüne yerleştirip o hesaptan oynamaya devam edebilir miyim?

Şimdi benim anlamadığım bir şey daha var. Bu oyun eskiden Steam'de 30 lira idi. Şimdi Remastered versiyonunu koymuşlar onun yerine. Şahsen remasterlerini hiç beğenmedim bu oyun hakkında. Demem o ki ben NFS Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimlerine baktığımda benim bilgisayarıma uygun olmadığını görmüştüm. Fakat şu anda Steam'de sistem gereksinimleri kısmında eski oyunun sistem gereksinimleri var. Ayrıca takıldığım başka bir konu: bu oyuna 50 lira versem enayilik mi yapmış olurum?

Size kötü bir haberim var. NFS Hot Pursuit Steam'dan satın alınamıyor, isteseniz de satın alamazsınız yani. Sadece Remastered sürümü satışta. Steam'dan alabilmenizin tek bir yolu var. SteamTrades gibi yerlerden oyunu inventory gift şeklinde satan birini bulup takas yapmanız. Oldukça nadir inventory giftler, dolayısıyla fiyatları da tuzlu. Ben şahsen böyle yaptım, yaklaşık 6 ay önce 24 TF2 key karşılığı satın almıştım. Aynı şekilde Undercover'i de. Koleksiyonum için.

İşte ben de onu fark ettim bugün.
Size kötü bir haberim var. NFS Hot Pursuit Steam'dan satın alınamıyor, isteseniz de satın alamazsınız yani. Sadece Remastered sürümü satışta. Steam'dan alabilmenizin tek bir yolu var. SteamTrades gibi yerlerden oyunu inventory gift şeklinde satan birini bulup takas yapmanız. Oldukça nadir inventory giftler, dolayısıyla fiyatları da tuzlu. Ben şahsen böyle yaptım, yaklaşık 6 ay önce 24 TF2 key karşılığı satın almıştım. Aynı şekilde Undercover'i de. Koleksiyonum için.
Ama kafamı kurcalayan şey şu: neden eski ürünün yerini remastered aldı da hala sistem gereksinimlerinde eski ürünün sistem gereksinimleri yazıyor? Yoksa remastered benim bilgisayarımda da oynanır mı?
Sistem
AMD Radeon R5M230 Intel i54210U işlemci samsung 900mHz 4GB Ram

Yeni konular

Geri
Yukarı