Orijinal PS3 Dualshock 3 bulamıyorum

Arkadaşlar mesela bu ürün iş görmez mi?

"Portakalı soymadan içinden ne çıkacak bilemem kardeş " :D diyorum

Bence internete best gamepads tarzı bir aratma yapın illaki bir sonuç bulursunuz ben PS3 için kol arıyorum :)

"Portakalı soymadan içinden ne çıkacak bilemem kardeş " :D diyorum

Bence internete best gamepads tarzı bir aratma yapın illaki bir sonuç bulursunuz ben PS3 için kol arıyorum :)

Gördüğüm kadarıyla XBOX gamepad'lerden aşağısını kullanmayanlar çok yermiş ama f/p takılanlar da gayet iyi demiş.

Gördüğüm kadarıyla Xbox Gamepad'lerden aşağısını kullanmayanlar çok yermiş ama F/P takılanlar da gayet iyi demiş.

Alışkanlıkla alakalı şimdi PS3 koluna alışkınsan Xbox'la rahat edemezsin . Yapısal olarak farklı bir kere Xbox kolu hafif diye biliyorum Logitech'i bilmiyorum bile.

şu dönemde virüs yüzünden almanız çok zor ama ben teknosa'da 50 tl ye preo markalı 2 tane dualshock aldım sıkıntı yaşamadım yaklaşık 2 yıl önce aldım ve hala tıkır tıkır çalışıyor :D ayrıca dediğim markanın orjinalinden farkı yok sadece görüntüsü değişik okadar

Ben teknosa'da 50 tl ye preo markalı 2 tane dualshock aldım sıkıntı yaşamadım yaklaşık 2 yıl önce aldım ve hala tıkır tıkır çalışıyor :D ayrıca dediğim markanın orijinalinden farkı yok sadece görüntüsü değişik o kadar
Ben farklı bir marka almanızı önermem. Bazıları iyi olabilir fakat alıp eve geldiğinizde bazı tuşların çalışmadığını, ps'nin kola geç cevap verdiğini veya ara sıra ya da hiç çalışmadığını görürseniz keşke daha çok para verip daha iyisini alsaydım diyebilirsiniz.
Gerçektende şaka gibi bir durum yaşıyorum bildiğiniz piyasada orijinal Dualshock 3 yok.
Bende katılıyorum artık dualshock 3 bulmak gerçekten zor. Bana kalırsa ikinci el alın denersiniz ve orijinal olup olmadığına bakarsınız. Ben olsam n11.com'da ki gibi ilanlara kanmazdım. Mediamarkt gibi dükkanlardan da farklı marka alırsanız orijinalinin yanından bile geçemeyeceğini unutmayın.

Ben farklı bir marka almanızı önermem. Bazıları iyi olabilir fakat alıp eve geldiğinizde bazı tuşların çalışmadığını, Ps'nin kola geç cevap verdiğini veya ara sıra ya da hiç çalışmadığını görürseniz keşke daha çok para verip daha iyisini alsaydım diyebilirsiniz.

Bende katılıyorum artık Dualshock 3 bulmak gerçekten zor. Bana kalırsa ikinci el alın denersiniz ve orijinal olup olmadığına bakarsınız. Ben olsam n11.com'daki gibi ilanlara kanmazdım. MediaMarkt gibi dükkanlardan da farklı marka alırsanız orijinalinin yanından bile geçemeyeceğini unutmayın.

Gerçekten öyle. 2006'da çıkmış bir konsolu abartmamak lazım. En iyisi ucuza satıp PS5'i beklemek.

Ben farklı bir marka almanızı önermem. Bazıları iyi olabilir fakat alıp eve geldiğinizde bazı tuşların çalışmadığını, ps'nin kola geç cevap verdiğini veya ara sıra ya da hiç çalışmadığını görürseniz keşke daha çok para verip daha iyisini alsaydım diyebilirsiniz.

Bende katılıyorum artık dualshock 3 bulmak gerçekten zor. Bana kalırsa ikinci el alın denersiniz ve orijinal olup olmadığına bakarsınız. Ben olsam n11.com'da ki gibi ilanlara kanmazdım. Mediamarkt gibi dükkanlardan da farklı marka alırsanız orijinalinin yanından bile geçemeyeceğini unutmayın.

Hocam 19 ay garantili XBOX ONE gamepad buldum 300 TL'ye. Almalı mıyım?

Geri
Yukarı