Orijinal şarj aleti almaya gerek var mı?

A Schumacher

Decapat
Daha fazla  
SE 2020 almak istiyorum da orijinal şarj aleti alıp almamak arasında kaldım. Orijinal almaya gerek var mı? Bataryaya zararı olur mu?

Çakma 10-15 liralık adaptör yerine 40-50 liraya TTEC UGreen gibi ucuz adaptörler alabilirsiniz. Bunlar sorun yapmayacaktır.

Orijinal olmayan şarj cihazları enerjiyi bataryaya stabil yollayamadıkları için bataryanın ömrünü kısaltırlar. Çok önemli bir konu eğer telefonun ömrü uzun olsun istiyorsanız.

O telefona verecek paran var ama sarj aletine verecek paran yok. O zaman ayağını yorganına göre uzatacaksın.
Çakma 10-15 liralık adaptör yerine 40-50 liraya TTEC UGreen gibi ucuz adaptörler alabilirsiniz. Bunlar sorun yapmayacaktır.
Ben 4 yıldır Ttec kullanıyorum ama yeni olarak a21 bile alsam orjinal kullanırdım.

O telefona verecek paran var ama sarj aletine verecek paran yok. O zaman ayağını yorganına göre uzatacaksın.

Ben 4 yıldır Ttec kullanıyorum ama yeni olarak a21 bile alsam orjinal kullanırdım.
Hocam TTEC Ugreen gibi markalar yıllardır bu sektörde. 50-70 lira arasında kaliteli ürünleri var. Bütçe varsa orijinal almalı tabiki. Ama yoksa en kötü TTEC Ugreen gibi markalardan alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı