Orijinal ve çakma saat ayırma

EmreTRk

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Armani'nin AR1451 modelini beğendim. Ancak interneti üzerinde bazı yerlerde 2500 TL'ye, bazı yerlerde 800 TL'ye satılıyor. 1. kalite replika olmasından korkuyorum. Sizce 800 TL'ye satanlar replika mı satıyordur? Ona göre farklı bir saat alacağım.

Armani'nin AR1451 modelini beğendim. Ancak interneti üzerinde bazı yerlerde 2500 TL'ye, bazı yerlerde 800 TL'ye satılıyor. 1. kalite replika olmasından korkuyorum. Sizce 800 TL'ye satanlar replika mı satıyordur? Ona göre farklı bir saat alacağım.
1.000.000 TL vereceğin saatte zamanı gösterecek 20 TL verdiğin saatte...

1.000.000 TL vereceğin saatte zamanı gösterecek 20 TL verdiğin saatte...
O zaman 18.000.000 TL'ye alacağın Bugatti Chiron'da ayağını yerden kesecek, 18.000 TL'ye aldığın Tofaş Doğan da. Ya da pazardan 30 TL'ye aldığın ayakkabıda ayağını korur, Adidas'tan aldığın 300 TL'lik ayakkabı da. Bu mantıktan çıkın artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman 18.000.000 TL'ye alacağın Bugatti Chiron'da ayağını yerden kesecek, 18.000 TL'ye aldığın Tofaş Doğan da. Ya da pazardan 30 TL'ye aldığın ayakkabıda ayağını korur, Adidas'tan aldığın 300 TL'lik ayakkabı da. Bu mantıktan çıkın artık.
2.5 bin TL'lik bir saat gercekten de para israfi. 200-300TL'ye sizi yillarca goturecek saatler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben size saate vereceğim parayı sormadım. Ödeyeceğim fiyat sizi ilgilendirmez. Soruma yardımcı olmuyorsunuz, hem de forum kurallarına aykırı hareket yapıyorsunuz.
2500 tl saate vermeyi düşünmüyorum farkındaysanız. Bütcem 800 TL civarı. Lütfen benim adıma konuşmayın. Yazdığım mesajı anlamadan konuşuyorsunuz.

Arkadaşlar parası olan istediğini alır harbiden neden israf falan diyorsunuz? Dizüstü bilgisayar önerisine masaüstü al diyenler gibi.

Bence replikadır. Bu kadar fark olması saçma ki 2500-3000 liraya satanlar genelde bilinen ve orijinal olduğundan emin olduğum yerler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı