Orijinal vozol nereden alınır?

Minimum 3 MG satıyor markalar vegabuhar veya jvaper bakabilirsin. Cihazları ben telegramdaki tedarikçilerden alıyorum. En iyi cihaz diye bir şey yok herkesin zevki farklıdır. Ben aralarından argus pro yu tercih ederim başkası nord5 tercih eder. İncelemelerini izleyip karar vermeniz lazım.
Aralarındaki farklar sadece görünüş mü? Malzeme kalitesi, mekanizma ömrü, elektronik ömür farkları var mı hocam?

Aralarındaki farklar sadece görünüş mü? Malzeme kalitesi, mekanizma ömrü, elektronik ömür farkları var mı hocam?
Tabikide var marka farklı sonuçta. Ömür farkı diye bir şey kıyaslamak hata olur. Aldığınız telefonun ömrü veya herhangi bir bataryalı cihazın ömrü ne kadar ise bunlarında o kadar.

E yani. Elden verilmez böyle ürünler.
Sağ ol dostum yardımcı olduğun için. Kız arkadaşımla kendime alma planım var. Ona sigarayı bırakması için alıyorum. Ben de tatlı dumanı sevdim şuan vozol kullanıyorum. Ama içime çekince çok fena öksürtüyor. Nikotinle mi alakalı acaba?

Sağ ol dostum yardımcı olduğun için. Kız arkadaşımla kendime alma planım var. Ona sigarayı bırakması için alıyorum. Ben de tatlı dumanı sevdim şuan vozol kullanıyorum. Ama içime çekince çok fena öksürtüyor. Nikotinle mi alakalı acaba?
Nikotinle alakalı olucağını sanmıyorum. Vozollar aşırı yoğun aroma içeriyor elektronik sigaralara göre. Bende yıllardır kullanıyorum normal elektronik sigara vozol içince öksürtüyor. Zararı çok daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı