Orijinal Windows 10 DVD'si Güncel Sürüm ile Değiştirilebilir mi?

IRCTurk

Hectopat
Daha fazla  
1.5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan orjinal Windows 10 Home 64 bit DVD aldım. Bilgisayara toplam 1.5 sene içinde 10/15 defa format atım. Geçen yine format atmak istedim, attım. Formattan sonra rahat 8-10 GB arası güncelleme yaptı.

Elimdeki orjinal Windows DVD'sini nasıl güncelleyebilirim? Faturası, kutusu ve barkodu elimde mevcut. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan orjinal Windows 10 Home 64 bit DVD aldım. Bilgisayara toplam 1.5 sene içinde 10/15 defa format atım. Geçen yine format atmak istedim, attım. Formattan sonra rahat 8-10 GB arası güncelleme yaptı.

Elimdeki orjinal Windows DVD'sini nasıl güncelleyebilirim? Faturası, kutusu ve barkodu elimde mevcut. Yardımlarınızı bekliyorum.
Yeni DVD alarak içine son sürüm Windows 10 ISO dosyasını yazdır.

DVD'ler üstüne bir defa bir şey yazıldığında tekrar değiştirilemezler. Bu sebeple güncellemek mümkün değil, eğer istersen 8GB boyutunda bir USB alabilir ve bu USB'ye güncel Windows 10 ISO'su yükleyebilirsin.

Merhaba bu dediğiniz Windows 10 ISO dosyasını nereden bulacağim?
Üstteki bağlantıdan indirebilirsin, ayrıca UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat rehberini de okumanda fayda var. Windows 10'a güncelleme geldikçe senin format USB'si zamanla tarih olacaktır. Bu sebeple 6 ayda bir USB'yi biçimlendirip yeni bir ISO fosyayı indirip tekrardan format USB'si hazırlamanı öneririm yoksa şuan DVD'de olduğu gibi uzun uzun güncelleme indirirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı