Orijinal Windows 7 nasıl kurulur?

Microsoft sitesinde indirmeden önce ürün anahtarı yazmam gerekiyor onu sormuştum ben.
Benim attığım linkte istiyor evet.
Bunun için istemiyor.

Ben 1 yıl önce format attırmıştım ürün anahtarı var gözüküyor bilgisayarda.

Benim attığım linkte istiyor evet.

Bunun için istemiyor.

İkisinin farkı ne peki?

İkisinin farkı ne peki?

He 2. olan otomatik yükselme yapıyor indirmeden galiba.
Bilgisayarımda ürün etkinleştirmesi var fakat etkinleştirmeyi ben yapmadım o yüzden orijinal mi değil mi bilmiyorum ürün anahtarımı nereden öğrenebilirim?

İkisinin farkı ne peki?

He 2. olan otomatik yükselme yapıyor indirmeden galiba.
Bilgisayarımda ürün etkinleştirmesi var fakat etkinleştirmeyi ben yapmadım o yüzden orijinal mi değil mi bilmiyorum ürün anahtarımı nereden öğrenebilirim?
Windows 10 OEM Product Key Tool bu program ile bilgisayarınızda gömülü olan ürün anahtarını öğrenebilirsiniz. Windows 7 için de çalışması lazım.

Dosya Ekleri

• key.PNG
    key.PNG
    5,5 KB · Görüntüleme: 39
Bu yazı geliyor sanırım çalışmıyor.
Hocam demekki bilgisayarınızda gömülü bir ürün anahtarı yok. Laptop kullanıyorsanız bilgisayarın altında Windows 7 ile geldiyse bir ürün anahtarı yazıyordur. Ama sanırım laptopların altında yazan ürün anahtarlarını artık kabul etmiyor Microsoft.

Hocam demek ki bilgisayarınızda gömülü bir ürün anahtarı yok. Laptop kullanıyorsanız bilgisayarın altında Windows 7 ile geldiyse bir ürün anahtarı yazıyordur. Ama sanırım laptopların altında yazan ürün anahtarlarını artık kabul etmiyor Microsoft.

Hocam, bilgisayarım eski ilk başta Vista ile gelmiş Vista ürün anahtarı yazıyor kasada sonradan Windows 7 geçirilmiş ama orijinal değil büyük ihtimalle.

Hocam, bilgisayarım eski ilk başta Vista ile gelmiş Vista ürün anahtarı yazıyor kasada sonradan Windows 7 geçirilmiş ama orijinal değil büyük ihtimalle.
O zaman muhtemelen Windows 7'yi yükleyen kişi önceden aktifleştirilmiş Windows 7 yüklemiş ya da KMSpico ile aktifleştirmiş. Orjinal Windows 7 yüklemek için ürün anahtarı satın almanız gerekecek o zaman.

Geri
Yukarı