Orijinal Windows'a format atılırsa Windows gider mi?

Anıl Yiğit

Hectopat
Arkadaşlar 7-8 yıldır notebook kullanıyorum ve artık format atmanın gerek olduğunu düşünüyorum eğer format atarsam orijinal Windows'um gider mi? Gitmez ise geri nasıl kurabilirim lisanslı Windows'u mu? Konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa çok mutlu olurum iyi günler dilerim.

Arkadaşlar 7-8 yıldır notebook kullanıyorum ve artık format atmanın gerek olduğunu düşünüyorum eğer format atarsam orijinal Windows'um gider mi? Gitmez ise geri nasıl kurabilirim lisanslı Windows'u mu? Konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa çok mutlu olurum iyi günler dilerim.

Keyinizi bulmanız gerekecek lisanslı yaparken kullandığınız ama tahminimce Windows anakarta bağlandı ama keyi bulmakta fayda var bağlanmamış ise key ile giriş yapacaksınız.

Şu anda hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı