Orijinal Xbox 9.nesil gamepad nerede bulunur?

Şunlardan birini alırsanız kesinlikle orijinal ürün almış olursunuz, Amazon.com.tr satıyor ürünler Amazon Germany'den geliyor. Microsoft hesabınıza cihazları girdiğinizde 2 veya 3 yıl garanti çıkıyor.

1- siyah USB C kablolu paket: 2404 TL (sepete ekleyince her şey dahil: 2285 TL'ye düşüyor)

2- yeşil sadece gamepad 2133 TL (sepete ekleyince her şey dahil: 2013 TL'ye düşüyor)

3- pembe sadece gamepad 2142 TL (sepete ekleyince her şey dahil: 2023 TL'ye düşüyor)

4- siyah kablosuz adaptörlü paket 2706 TL (sepete ekleyince her şey dahil: 2586 TL'ye düşüyor)

Adaptörlü, Type-C ve Bluetooth modelleri arasında ne gibi farklar var hangisi alıp kullanmak mantıklı?

Adaptörlü, Type-C ve Bluetooth modelleri arasında ne gibi farklar var hangisi alıp kullanmak mantıklı?

Hocam Type C kablosu ve kablosuz adaptör olmazsa olmaz değiller. Siz en uygununu tek cihaz olarak satılanı alabilirsiniz.

Çünkü alacağınız kontrolcü hem Bluetooth, hem kablolu hem de kendisine özel kablosuz adaptörle olmak üzere 3 yöntemle de çalışabiliyor.

Bluetooth'la ve kabloyla kullanırken destekleyen her cihazda oynayabilirsiniz (PC, tablet, telefon vs..) özel kablosuz adaptör ise sadece PC'de kullanılabiliyor.

Kabloyla oynamak isterseniz zaten elinizdeki herhangi bir USB C kablosu da işinizi görür, kutuda verdikleri kablonun tek artısı 2.7 metre olması.

Peki pahalı pakette yer alan kablosuz adaptörün ne avantajı var derseniz Bluetooth'tan bağlantıya göre bir tık daha az gecikmeli kablosuz bir bağlantı sağlıyor ve aynı zamanda Bluetooth'tan kaynaklı olası kopma problemleri bunda olmuyor, (kablosuz mouse klavye gibi çalışıyor aslında o mantıkta) artı aynı anda 8 adet Xbox gamepadi bağlayarak arkadaşlarınızla oynamanıza olanak sağlıyor.

Bir diğer avantajı da kulaklığınızı doğrudan gamepaddeki kulaklık çıkışına takabiliyorsunuz. Bluetooth'tan kullanırken bunu desteklemiyor.

Yani bütün bunlara göre siz kararınızı verebilirsiniz.

Her şey indirime girdi bir bu gamepad indirime girmedi ya. Takip eden var mı? Ya da yakın zamanda indirime girmesini beklediğiniz bir site filan?

Amazon Germany satıyor ama fiyat farkına göre oradan almaya değmez gibi. Şu an Almanya'da 40€ (1250₺) fiyatı var. Sizce Türkiye'de indirime girerse en fazla ne kadara kadar düşer?

Her şey indirime girdi bir bu gamepad indirime girmedi ya. Takip eden var mı? Ya da yakın zamanda indirime girmesini beklediğiniz bir site filan?

Amazon Germany satıyor ama fiyat farkına göre oradan almaya değmez gibi. Şu an Almanya'da 40€ (1250₺) fiyatı var. Sizce Türkiye'de indirime girerse en fazla ne kadara kadar düşer?

Bu indirim döneminde girmediyse ben öyle ciddi bir indirime gireceğine pek ihtimal vermiyorum. Zaten öyle 1200-1300 Liralık fiyatları unutun hocam. İnse bile 1800'den aşağı bir fiyat çok zor. Zaten 3-4 ay önceki dönemde birkaç kez 1700'lere düştü (özellikle yeşil ve pembe olanlar) ama çoğunlukla 2000'lerde dolaşıyor en uygun.

Bu arada Amazon Germany'den satın aldığınız ürünler genelde en ucuz ürünler ve en güvenilir olanlar da bence onlar :)

Aslında ürünü Amazon Germany'den almıyorsunuz Amazon.com.tr'den alıyorsunuz gönderimini Amazon Germany yapıyor.

Bu indirim döneminde girmediyse ben öyle ciddi bir indirime gireceğine pek ihtimal vermiyorum. Zaten öyle 1200-1300 liralık fiyatları unutun hocam. İnse bile 1800'den aşağı bir fiyat çok zor. Zaten 3-4 ay önceki dönemde birkaç kez 1700'lere düştü (özellikle yeşil ve pembe olanlar) ama çoğunlukla 2000'lerde dolaşıyor en uygun.

Bu arada Amazon Germany'den satın aldığınız ürünler genelde en ucuz ürünler ve en güvenilir olanlar da bence onlar :)

Aslında ürünü Amazon Germany'den almıyorsunuz Amazon.com.tr'den alıyorsunuz gönderimini Amazon Germany yapıyor.

Evet biliyorum, daha önce bir şeyler aldım Amazon Germany'den. Sadece ben aldıktan sonra indirime girer diye bekledim 1 haftadır. Benim şansıma tam alırım sonrasında Amazon Türkiye daha ucuza stoklara getirir. 😁

O zaman en mantıklısı 1-2 güne Amazon.com.tr şu siyah olanı almak. Zaten 100₺'de indirim kuponu vardı. En mantıklı böyle gözüküyor.

Benim anlamadığım tek nokta şu, yurt dışı fiyatı o kadar düşen bir ürünün Türkiye'de fiyatı neden bu kadar yüksek? Mesela geçenlerde Logitech MX keys klavye ve mouse aldım. Türkiye fiyatları yurt dışına çok yakındı, hatta daha altına bile indiği oldu. Ama bu Gamepad'de resmi satıcılardaki fiyatı yurtdışının 2 katı resmen. Bunu anlamadım.

Evet biliyorum, daha önce bir şeyler aldım Amazon Germany'den. Sadece ben aldıktan sonra indirime girer diye bekledim 1 haftadır. Benim şansıma tam alırım sonrasında Amazon Türkiye daha ucuza stoklara getirir. 😁

O zaman en mantıklısı 1-2 güne Amazon.com.tr şu siyah olanı almak. Zaten 100₺'de indirim kuponu vardı. En mantıklı böyle gözüküyor.

Benim anlamadığım tek nokta şu, yurt dışı fiyatı o kadar düşen bir ürünün Türkiye'de fiyatı neden bu kadar yüksek? Mesela geçenlerde Logitech MX keys klavye ve mouse aldım. Türkiye fiyatları yurt dışına çok yakındı, hatta daha altına bile indiği oldu. Ama bu Gamepad'de resmi satıcılardaki fiyatı yurtdışının 2 katı resmen. Bunu anlamadım.

Bilemiyorum hocam bazı ürünlerde böyle maalesef bir standart yok. Bu arada benim paylaştığım 3 linkten yeşilin fiyatı artmış, pembe uygun görünüyor ama sepete ekleyince ekstra 700 TL gümrük çıkarıyor hiç olmazdı bir hata olmalı.

Geriye en uygun zaten dediğiniz USB C kablolu siyah model kalıyor. Fiyatlar sürekli değişiyor bu da başka bir problem.

Ben az önce Amazon'dan satın aldım. aslında İtopya'da da indirime girmiş 2.099₺ fiyatı var ama ben ben Amazon'u tercih etmek istediğim için Amazon'dan aldım. Aşağıdaki USB C'li olanı sepete ekleyince 2.089₺'ye düşüyor. Bir de Nays ile satın aldım. Oradan da bir 200₺ gelmesi gerekiyor. O da gelince 1.889₺'ye gelmiş olacak. Yakın zamanda hiçbir yerde indirime girmediği için bu fiyat iyi gibi geldi.

Amazon.com.tr

Sırf Amazon'dan alayım diye beyaz değil siyah rengini almış oldum. İnşallah beğenirim 😅

Ben az önce Amazon'dan satın aldım. aslında İtopya'da da indirime girmiş 2.099₺ fiyatı var ama ben ben Amazon'u tercih etmek istediğim için Amazon'dan aldım. Aşağıdaki USB C'li olanı sepete ekleyince 2.089₺'ye düşüyor. Bir de Nays ile satın aldım. Oradan da bir 200₺ gelmesi gerekiyor. O da gelince 1.889₺'ye gelmiş olacak. Yakın zamanda hiçbir yerde indirime girmediği için bu fiyat iyi gibi geldi.

Amazon.com.tr

Sırf Amazon'dan alayım diye beyaz değil siyah rengini almış oldum. İnşallah beğenirim 😅

Hayırlı olsun doğru bir tercih yaptınız.

Bu arada Nays 200 TL iade ediyor mu? Genelde kampanyalarında maksimum 100 TL iade ediyorlar da o yüzden soruyorum.

Hayırlı olsun doğru bir tercih yaptınız.

Bu arada Nays 200 TL iade ediyor mu? Genelde kampanyalarında maksimum 100 TL iade ediyorlar da o yüzden soruyorum.

Teşekkür ederim, umarım bir an önce gelir.😊 Henüz yeni satın aldım o yüzden daha yatmadı. Ama sitede yazan bilgilere göre 200₺ iade etmesi gerekiyor. Şurdan bakabilirsiniz. Nays E-ticaret Kampanyası

Teşekkür ederim, umarım bir an önce gelir.😊 Henüz yeni satın aldım o yüzden daha yatmadı. Ama sitede yazan bilgilere göre 200₺ iade etmesi gerekiyor. Şurdan bakabilirsiniz. Nays E-ticaret Kampanyası

Evet bu kampanyada 200 TL'ymiş gayet güzel evet çok uyguna almış oldunuz ve Microsoft hesabınıza eklediğinizde 2 veya 3 yıl garantili olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı