Orijinal Xbox 9.nesil gamepad nerede bulunur?

somebody32

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
PC için gamepad almayı düşünüyorum. En iyi tercih Xbox 9.nesil Controller gibi duruyor.

Sıkıntı şu ki bu Gamepad'in orijinali nereden bulunuyor?

2000TL civarına baktıklarımın neredeyse hepsinin yorumlarında kullanılmış ürün yollandı. Orijinal değil vs. diye yorumlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan al, amazonun kendisinin tedarik ettiğinden al. Geçtiğimiz ay amazonda dikkat etmeden en ucuzunu aldığım için sahte ürün almışım, hemen iade edip amazından aldım orijinal kutusuyla masamda duruyor şuan. Yalnız içinden xbox kodu çıkmamışsa veya ürün biraz tozluysa çok takılma, kutuları açıp alıyorlar galiba her yerde fix olan bir şey bu. Ek olarak ürünün orijinal mi değil mi daha önce birisi tarafından kullanıldı mı diye merak ediyorsan da ürünün pil yatağını çıkardığında oradaki etikette seri numarası yazar, onu microsoft hesabından ürün olarak eklediğinde garanti o günden itibaren 2 yılsa başkasının kullanmadığını ve orijinal olduğunu anlayabilirsin.

Amazon'da olsa tabii ki onu tercih edeceğiz ama amazon‘da şu anda stokta yok. Amazon Almanya'da var ama Türkiye'den almak istiyorum. Sizce Amazon yakın zamanda stok getirir mi?
İnşallah gelir. Almanya'dan alınan ürünlerin yorumlarında bir sürü kutu ezik geldi kol çalışmıyor, kullanıldığına dair bir sürü işaret var tozlu ve parmak izli vs gibi bir sürü kötü yorum da var. Bu kadar para bayılıp 2.el ürün ya da teşhir ürünü göndermeleri ve iadesi de almanyadan alındığı için sıkıntılı olacağını düşünüyorum. Gerçekten sıkıntılı bir durum.

Muadil kollara yöneleceğim gibi duruyor çünkü gamepad piyasasında orjinal kolların bile 2.el ya da teşhir gönderimi çok fazla oluyor sanırım. Paramızla rezil olmayalım..

Sitesindeki resmi satıcılar.

Dosya Ekleri

• 6B1A7C43-711A-41A9-8C01-0E516F2804DB.png
    6B1A7C43-711A-41A9-8C01-0E516F2804DB.png
    119,1 KB · Görüntüleme: 28
PC için gamepad almayı düşünüyorum. En iyi tercih Xbox 9.nesil Controller gibi duruyor.

Sıkıntı şu ki bu Gamepad'in orijinali nereden bulunuyor?

2000TL civarına baktıklarımın neredeyse hepsinin yorumlarında kullanılmış ürün yollandı. Orijinal değil vs. diye yorumlar var.

Şunlardan birini alırsanız kesinlikle orijinal ürün almış olursunuz, Amazon.com.tr satıyor ürünler Amazon Germany'den geliyor. Microsoft hesabınıza cihazları girdiğinizde 2 veya 3 yıl garanti çıkıyor.

1- SİYAH USB C kablolu paket: 2404 TL (Sepete ekleyince her şey dahil: 2285 TL'ye düşüyor)

2- YEŞİL SADECE GAMEPAD 2133 TL (Sepete ekleyince her şey dahil: 2013 TL'ye düşüyor)

3- PEMBE SADECE GAMEPAD 2142 TL (Sepete ekleyince her şey dahil: 2023 TL'ye düşüyor)

4- SİYAH KABLOSUZ ADAPTÖRLÜ PAKET 2706 TL (Sepete ekleyince her şey dahil: 2586 TL'ye düşüyor)

Geri
Yukarı