Orijinal Xbox kolu nereden alınır?

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba, ben de 9. nesil Xbox kolu almak istiyorum ama orijinal kol nerede satılır? Güvenemedim, fiyatlar çok değişiyor. Bir site ya da satıcı öneriniz var mıdır? Ve Xbox kolunun orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben de 9. nesil Xbox kolu almak istiyorum ama orijinal kol nerede satılır? Güvenemedim, fiyatlar çok değişiyor. Bir site ya da satıcı öneriniz var mıdır? Ve Xbox kolunun orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?
Gözün kapalı itopyadan al. Ben yaklaşık 10 gün önce aldım. güvenlik bandı üzerinde, içinde zerre kadar toz yok, mis gibi vede orjinal. sorgulattuğımda fatura tarihinde başlamış olan 2 senelik garanti. Ben 1744 tl ye almıştım. Şimdi bilmiyorum.

Belli başlı e ticaret sitelerinin kendi mağazalarına bak hangisi ucuz ise oradan al. Ben mediamarktan almıştım 2 ay önce. Peşin fiyatına 7 taksit ile.

Güvenlik bandrölü varsa o kontrolcü sıfırdır. Ayrıca Microsoft üzerinden cihazın seri numarası ile sisteme tanımlatabilirsin.

Peki arkadaşlar PC de kullanacağım için sanırım bağlamanın tek yolu bluetooth. Bluetooth ile bir gecikme yaşar mıyım beni en düşündüren nokta o deneyimleyen arkadaşlar deneyimlediklerini yazarlarsa sevinirim.

Peki arkadaşlar PC de kullanacağım için sanırım bağlamanın tek yolu bluetooth. Bluetooth ile bir gecikme yaşar mıyım beni en düşündüren nokta o deneyimleyen arkadaşlar deneyimlediklerini yazarlarsa sevinirim.
Tek yol Bluetooth değil. Kablo ile de oynarsın. Ben hep Xbox için kullandığım için tam bilmiyorum fakat Bluetooth sürümün yüksekse bir sıkıntı olmaz sanırım.

Type-C ile de bağlanabilirsin. Xbox kontrolcüleri DualSense'ye göre biraz daha yüksek gecikmeler sunar.

Ben bluethoot aparatı ile kullanıyorum. Gecikmesiz oynuyorum. Bluethoot aparatı : tp link bluethoot 5.0

Yeni konular

Geri
Yukarı