Orjinal Ets 2 Multiplayer Nasıl Oynanır?

Nİyazi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam'dan Euro Truck Simulator 2 aldım. Ama nerden multiplayer modu indireceğimi bilmiyorum. Bilen varsa cevaplarını bekliyorum.

1. Oyunu Steam'den indir (Beta sürecine katılma oyunda. Oyun sürümü 1.15 olsun).
  2. Buraya üye ol: ETS2MP - Virtual trucking world - multiplayer mod for Euro Truck Simulator 2 game by SCS Software
  3. 0.1.2 R2 sürümünü indir ve kur.
  4. Masaüstüne gelen ETS 2 MP kısayoluna tıkla ve oyuna başla.
Tek seferlik iş yok oyunda. Bu sebeple MP oynamak istiyorsan kendi tırın olacak. Profilin seviyesi önemli değil. 3 adet server var. Avrupa 1'de kurallar var. Tüm trafik kurallarına uymak zorundasınız, aksi takdirde geçici veya kalıcı ban yiyorsunuz. Avrupa 2 server'ında da kurallara uymak gerekiyor tabii ki fakat ban durumu yok. Ayrıca Avrupa 1'deki gibi hız limiti yok ve araçlar çarpışmayıp içinden geçiyor. 3. server ise ABD'de yaşayanlar için oluşturulmuş.

Herhangi bir sorun yaşarsan bu videoyu izle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler bir sorum daha olacak . Dediğiniz yerden multiplayer modunu indirdim ama kurarken sorun oluştu . Sürümüm 1.5 değil ondan kaynaklanıyor olabilir mi ?

Arkadaşlar dediğiniz yerden yaptım . Multiplayere girerken e postamı istiyor yazarken @ işaretini yapamıyorum .

Arkadaşlar yardım edin lütfen kafayı bozacağım @ işaretini neden yapamıyorum ?

@Recep Baltaş yardımınıza ihtiyacım var

Teşekkürler bir sorum daha olacak . Dediğiniz yerden multiplayer modunu indirdim ama kurarken sorun oluştu . Sürümüm 1.5 değil ondan kaynaklanıyor olabilir mi ?

Arkadaşlar dediğiniz yerden yaptım . Multiplayere girerken e postamı istiyor yazarken @ işaretini yapamıyorum .

Arkadaşlar yardım edin lütfen kafayı bozacağım @ işaretini neden yapamıyorum ?

@Recep Baltaş yardımınıza ihtiyacım var

Oyun sürümü 1.15 olmalı.

Ayrıca @ işareti nedense yapılmıyor. Mail adresini not defterine yaz. CTRL+C, CTRL+V yap yapıştır oraya.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı