Orjinal Minecraft sitesinden mi alınır?

Minecraft

Buradan satın alabilirsiniz. Sadece satın alacaksınız, hesabınızı yazacaksınız. Tamadır ! Artık o hesap orjinal oyunu oynayabileceğiniz tek hesap. Eğer ban yerseniz paranız yanar baştan söyleyim. Yada sanırım ona benzer birşeyler olur...

Şifreni kimse ile paylaşma ve kendi kişisel bilgisayarın dışında kafe bilgisayarları vs. yerlerde sakın girme. Ayrıca bilgisayarınında güvenliğini sağlamazsan şifren çalınabilir. Dikkat et bunlara. İyi günler...

Gibi gibi. Hile, küfürden ban yermisin bilmiyorum, belki grief olabilir. Kısaca diğer oyuncuları oyundan soğutacak birşey yaparsan büyük ihtimalle oyun bozan olarak ban yersin. Malum karşısında birisi hile yaptığını bile bile sinirlenmeyip oyundan zevk alacak aziz insan yoktur :)

Haklısınız ne demek istediğinizi anladım. Peki yeni konu açmam gerekir mi bilmiyorum? Direwolf20 diye bir mod var bu mod para ile mi satın alınıyor yoksa girişte Minecraft hesabımızla mı giriş yapıyoruz?

Zaten bu feed the beast mod pack'e giriyor. Bu direwolf20 sadece minecraft modlarının bir karışımı. Ayrıca sitesinde satın alma denen bir olay yok. Eğer satın almak istemezsen crackli versiyonu da var, online destekli. Ancak satın alırsan orjinal oyunlara erişimin olur bence daha iyi olur. Sadece minecraft'ı satın alman yetecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı