Orjinal Rust Açılmıyor

efens2

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar Rust oyununu orjinal olarak satın aldım ama oyun açılmıyor. Ekran geliyor yükleniyor diyor, ondan sonra kendiliğinden geri kapanıyor. Hiçbir hata da vermiyor. Directx falan yükledim.
Lütfen bir yardım edin. Kafayı yiyecem ?

Son düzenleyen: Moderatör:
bir oyun için işletim sisteminimi değiştirecem win7 teknik destek nasıl veremiyorsunuz milyonlarca kişi win7 kullanıyor

Bende bu konuda @Silinen üye arkadaşımıza katılıyorum. Birçok kişi hala Windows 7 kullanıyor. Gerekmedikçe işletim sistemi değişmesinin gerekli olmadığını düşünüyorum. Tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? Bir hata mesajı geliyor mu ? Oyunu silip yüklemeyi denediniz mi ?

Bende bu konuda @Silinen üye arkadaşımıza katılıyorum. Birçok kişi hala Windows 7 kullanıyor. Gerekmedikçe işletim sistemi değişmesinin gerekli olmadığını düşünüyorum. Tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? Bir hata mesajı geliyor mu ? Oyunu silip yüklemeyi denediniz mi ?
arkadaşım hata oyun ekranı geliyor altta loading yazıyor oyun ondan sonra kendiliğinden kapanıyor ve bir çözüm bulamadım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı