Orjinal Steam Counter-Strike 1.6 Ayrıcaklıkları ve Özellikleri

Benim klavyem bu sitede adam akıllı yazamıyor. Ya boşluğa bastığım halde boşluk bırakmıyor yada harf yazmıyor. O yüzden kusura bakma.

Bilmiyordum asıl siz kusura bakmayın :)

- - - Güncellendi - - -

Orijinal CS de silahlardaki sekme oranı azalıyor mu ? Bu sorunun cevabını tam olarak alamadım da :) (Resim vb. şekilde gösterirseniz sevinirim.)

Aslına bakarsanız bu soruyu sormak bile mantıksız. Korsan oyun hiçbir zaman tercih etmeyin, kaldı ki böyle bir cüzi miktar için. Avantajlarına gelirsek kısa vadede oyunda hile sxe vs sorunu yaşamazsın, Oyun güncel olur steam'den istediğin zaman, istediğin yere kur indir, valve desteği olur oyuna vs vs. Uzun vadede ise Türkiye'de korsan oyun piyasası bittikçe, Türkiye'ye yapımcılar destek vermeye başlar. Umarım demek istediğimiz anlamışsınızdır. Ama size tavsiyem cs 1.6 yerine csgo almanız :)

Korsan alınca crack ve oyunun çökmesi, FPS gibi birçok sorun olur. Orijinal alın. Ayrıca merak etmeyin sisteminiz kaldırır rahatlıkla.

Pek fark yoktur ama, en azından yapımcıya desteğin olur, bu yüzden her zaman orijinal almaya özen göster.

Çok fark vardır. En önemlisi orijinal her zaman günceldir.

Merhablar ben de Steam CS 1.6 kullanıcısıyım yakın zaman akadar su hatyala karsılastım oyunda sadec hangı karakterı secersem SE'cıyım yesıl buluzlu terorıst ve gıgn ct oluyor baska karakter olmuyor bunu naısl cozerım bu hatayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı