Orjinal windows 8.1'e nasıl format atabilirim?

mert600

Hectopat
Daha fazla  
Technopath'in "Windows 8 Format Atma Rehberi" videsounu izledim. Ordaki format işlemini kendi laptopuma yaparsam windows'un orjinalliği bozulur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazmayı unuttum. Lenovo Y500 kullanıyorum. Format atma nedenim eskiden çok hızlı açılıp kapanan bilgisayar artık çok geç açılıp kapanıyor. Güç seçeneklerinden hızlı başlatmayı açarsam da bilgisayar hiç kapanmıyor. Amcak güç tuşunu basılı tutarak kapatmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orjinal key var ama bu linkteki windows pro. Benim windows pro mu değil mi bilmiyorum büyük ihtimal pro değil. Formatta bu problem yaratmaz mı orjinallik konusunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. Sorunsuz bir şekilde format attım. Fakat daha yeni fark ettiğim birşey oldu. harddiski C ve D olarak ayırdım. ama bilgisayarımda D gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    59,5 KB · Görüntüleme: 538
Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. Sorunsuz bir şekilde format attım. Fakat daha yeni fark ettiğim birşey oldu. harddiski C ve D olarak ayırdım. ama bilgisayarımda D gözükmüyor.
Eğer D diskiniz boşsa silin ve yeni basit birim oluştura tıklayın, orda harf olarak D'yi seçin ve NTFS olarak biçimlendirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı