Orkun bahsettiği Chrome uzantısı nedir?

fixit

Kilopat
Bağlantısını aşağıya eklediğim video kesitinde, Orkun'un bahsettiği Chrome uzantısı/uzantıları nelerdir? Şu an bana bu tür bir uzantı lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şundan bahsediyor olabilir, Firefox için.

Bağlantısını aşağıya eklediğim video kesitinde, Orkun'un bahsettiği Chrome uzantısı/uzantıları nelerdir? Şu an bana bu tür bir uzantı lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan bahsetmiş olabilir:

Şundan bahsediyor olabilir, Firefox için.

Bunun görevi farklı.
Bundan bahsetmiş olabilir:

Yok hocam bu uzantının yaptığı farklı, zaten indirilmiyor.

Yok hocam bu uzantının yaptığı farklı, zaten indirilmiyor.

Videodaki ile biraz farklı ama Malwarebytes browser guard kullanabilirsiniz. Sizi istenmeyen yazılımlar, sahte siteler, reklam engelleme, zararlı siteleri engelliyor.

Videodaki ile biraz farklı ama Malwarebytes browser guard kullanabilirsiniz. Sizi istenmeyen yazılımlar, sahte siteler, reklam engelleme, zararlı siteleri engelliyor.

Hocam güvenlik konusunda bir sıkıntım yok. Orkun'un bahsettiği, link üzerinden fishing saldırılarına karşı akılcı ve kolay bir yöntem. Daha önce bu tarz bir şey duymamıştım, epey araştırdım ama dediği türden bir uzantı bulamadım. Acaba Orkun sallıyor mu diye düşünmüyor değilim.

Hocam güvenlik konusunda bir sıkıntım yok. Orkun'un bahsettiği, link üzerinden fishing saldırılarına karşı akılcı ve kolay bir yöntem. Daha önce bu tarz bir şey duymamıştım, epey araştırdım ama dediği türden bir uzantı bulamadım. Acaba orkun sallıyor mu diye düşünmüyor değilim.

Sallıyor olabilir, Virtual Machine bir eklenti nasıl olabilir? :D

Geri
Yukarı