Ornata Chroma V3 klavyede ghosting oluyor

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, Razer Ornata Chroma V3 klavye kullanıyorum. Alalı 1 hafta olmadı, ilk aldığım günde vardı. Herhalde normal dedim ama normal klasik klavye taktığımda bu sorunla karşılaşamadım. Shift Q tuşuna bastığım zaman çalışıyor ancak Shift Q W yaptığım zaman W algılamıyor. Neden acaba, klavyede sorun mu var? Anti-Ghosting testinde Shift Q W yaptım çalışmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda memnun musun 700 liraya daha iyi bir klavye bulamadım xpg nin klavyesi de güzel de 1400 lira arada 2 kat fark var. Önerir misin yani basış hissiyatı falan nasıl

bide rica etsem şu testi yapar mısın Keyboard Ghosting Demonstration 5 ten fazla tuşa basınca çalışıyor mu tuşlar

Şu anda memnun musun 700 liraya daha iyi bir klavye bulamadım XPG'nin klavyesi de güzel de 1400 lira arada 2 kat fark var. Önerir misin yani basış hissiyatı falan nasıl.

Bir de rica etsem şu testi yapar mısın Keyboard Ghosting Demonstration 5'ten fazla tuşa basınca çalışıyor mu tuşlar.

5'ten fazla olmuyor hocam.

Şu anda memnun musun 700 liraya daha iyi bir klavye bulamadım XPG'nin klavyesi de güzel de 1400 lira arada 2 kat fark var. Önerir misin yani basış hissiyatı falan nasıl.

Bir de rica etsem şu testi yapar mısın Keyboard Ghosting Demonstration 5'ten fazla tuşa basınca çalışıyor mu tuşlar.

Bazıları 6-7 oluyor.

Çok teşekkürler sabahtan beri arıyordum böyle bir tesi bulamamıştım. Alacağım o zaman klavyeyi iyi akşamlar size.

Rica ederim hocam 700TL'ye nerede satılıyor acaba. Bir de 5'ten fazla basması iyi bir şey mi kötü bir şey mi veya daha az basması.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı