Orta Çağ temalı anime önerisi

Benim anime repertuar pek bir kıttır. Amerikan animesi bu. Japon veya doğulu değil, izlerken anlaşılıyor. İzlemeden evvel vampirli bir şeyler izlemek istemiştim, orta çağ, kilise, vampir, cahil cühela köylüler, büyücüler... Bu tarzda olan bana göre iyi bir iş. Evet, güzel.

Benim anime repertuar pek bir kıttır. Amerikan animesi bu. Japon veya doğulu değil, izlerken anlaşılıyor. İzlemeden evvel vampirli bir şeyler izlemek istemiştim, Orta Çağ, kilise, vampir, cahil cühela köylüler, büyücüler... Bu tarzda olan bana göre iyi bir iş. Evet, güzel.

Repertuar ne demek acaba.

İçlerinden daha çok hangisini önerirsin.

Hocam Ovari no soeraph pişman etmez.
Black Clover güzel bir gidişatı var ama bazen bayıyor Naruto'nun Fiileri gibi düşün
Tate de sonlara doğru bırakmıştım izledğim vakitlerde pek izleyesim yoktu yarıda kaldı sword art onlina benziyor. Hepsi iyidir yoklukta gideri olur.

Hocam ovari no soeraph pişman etmez.
Black Clover güzel bir gidişatı var ama bazen bayıyor Naruto'nun fiileri gibi düşün.
Tate de sonlara doğru bırakmıştım izledğim vakitlerde pek izleyesim yoktu yarıda kaldı sword art onlina benziyor. Hepsi iyidir yoklukta gideri olur.

Sağ ol.

Geri
Yukarı