Orta çağda geçen eski oyun

Merhaba. 2010 ya da 2011 yıllarında oynadığım bir oyun vardı aklımda birkaç şey kalmış ama adını bulamadım. Kötü bir masaüstü bilgisayarım vardı onunla oynuyordum. Yani çok da kaliteli bir oyun değil. Yeşil renkte gobline benzeyen ama aklımda kaldığı kadarıyla güzel bir kadın vardı oyunda. Ana karakter değil tabii ki. Bizim karakter normal insan. Oyunun ilk sahnesinde falan denk geliyoruz o kadınla. Ufak bir fight attıktan sonra. Tabii Orta Çağ dönemi elimizde hançer tarzı bir şey var. Yola çıkıyoruz ve bir yere gelince büyücü bir adamla karşılaşıyoruz. Adam bize bir iki skill öğretiyor. Sonrasında kale tarzı bir yere gidiyoruz. Zırh falan veriyor oyun beyaz renkte. Kılıç falan da. Sonrasında oyun tıkanıyordu. Sanırım demo sürümü olabilir oyunun. Çünkü benden telefon numarası gibi bir şey istiyordu. O zamanlar dayımdan telefon numarasını kullanmak için izin almıştım ve işe yaramamıştı. Emin değilim ama şu an düşünüyorum. Muhtemelen kart numarası istiyordu oyunun tam sürümünü satın almak için. Neyse işte. Bu oyunun adı neydi ya.

Hocam Adobe flash Player oyunu olabilir mi?

Söyle anlatanlar hastayım yahu. Gram bilgi vermemissin.
Oyunu nerede oynadın? Konsol var, bilgisayar var, tarayıcı var. Oyunun bakış açısı nasıldı? Karakteri nasıl kontrol ediyordun?
Bu üçü verdiğin diğer bilgilere göre daha spesifik bir sonuç ortaya çıkarıyor bile olabilir.

Benim aklıma şu ana kadar verdiğin tariften Dragon Fable geldi.

Dragon Age: Origins olabilir mi hocam.
çok benziyor buna bahsettiğim zırh. birkaç video izledim ama hiç benzetemedim bahsettiğim oyuna

Söyle anlatanlar hastayım yahu. Gram bilgi vermemissin.
Oyunu nerede oynadın? Konsol var, bilgisayar var, tarayıcı var. Oyunun bakış açısı nasıldı? Karakteri nasıl kontrol ediyordun?
Bu üçü verdiğin diğer bilgilere göre daha spesifik bir sonuç ortaya çıkarıyor bile olabilir.

Benim aklıma şu ana kadar verdiğin tariften Dragon Fable geldi.

Açtığım konuda zaten bilgisayardan oynadığım yazıyor. Diğerlerini de anlatayım. 3. şahıs görüş açısı var onu hatırlıyorum. Ayrıca kontrolleri nasıl hatırlayabilirim? Yıllar oldu ve küçüktüm diyorum. Klavye mouse işte

teşekkür ediyorum tahminler için hepsi bahsettiğim oyuna çok benziyor. 2d olan oyunlar dışında. ama bahsettiğiniz oyunlardan hiçbirini döneminde oynadığım oyuna benzetemedim. belki doğru tahmin vardı ama oynanış videolarındaki görüntüler hiç tanıdık gelmedi bana. yine de teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı