Orta Çağ'da geçen suikast tarzı oyun var mı?

Kremali Piakevit

Femtopat
Daha fazla  
Orta Çağ'da geçen soylulardan veya normal halktan insan öldürmek için görev alıp para kazandığımız yavaş yavaş yükseldiğimiz simülasyon tarzı veya hikayeli suikast tarzı oyun var mı? AC serilerini söylemeyin.

Dishonored olabilir.
Reis hikayesi falan on numara gözüküyor imparatoriçe koruması falan güzel gibi oyunu oynadınız mı daha önce veya videosunu falan izlediniz mi? Bildiğim kadarıyla şu an epicte 44tl olması lazım güzelse alayım first person oyunları pek sevmem ama hikaye konusu ilgimi çekti

Reis hikayesi falan on numara gözüküyor imparatoriçe koruması falan güzel gibi oyunu oynadınız mı daha önce veya videosunu falan izlediniz mi? Bildiğim kadarıyla şu an epicte 44tl olması lazım güzelse alayım first person oyunları pek sevmem ama hikaye konusu ilgimi çekti
Oynadım hocam çok sevdiğim bi oyundur. 2. oyun hakkında bi bilgim yok ama ona da 1. oyundan daha güzel diyorlar. Eski bir oyun olmasına rağmen düşmanları öldürme mekanikleri v.b çok iyi. Hikayeside güzel.

Oynadım hocam çok sevdiğim bi oyundur. 2. oyun hakkında bi bilgim yok ama ona da 1. oyundan daha güzel diyorlar. Eski bir oyun olmasına rağmen düşmanları öldürme mekanikleri v.b çok iyi. Hikayeside güzel.
Tamamdır ustan teşekkürler ben de zaten epic bedava verdiğinde almışım :D güzel oldu epic sağ olsun o kadar oyun dağıtıyorki neyi alıp neyi almadığı bilmiyorum ikinci oyunuda alacağım büyük ihtimalle indirimdeyken youtubedan baktım güzele benziyor

Yeni konular

Geri
Yukarı