Orta Halli Toplama PC Tavsiyesi

hayatikadir

Hectopat
CSGO odaklı olarak düşünecek olursak ve 144 Hz monitörde dahil olan bir sistemde, CSGO'dan en düşük grafik ayarlarında 250-300 arası bir FPS almak için nasıl bir sistem kurmalıyız? INTEL olacak, AMD değil, bir sistem yazarsanız ucuz yollu çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cs Go yüksek işlemci gücü isteyen bir oyundur. Bunu göz önüne alarak size I7 4790K, Gtx 980 Ti'lı temiz ikinci el bir bilgisayar gider. 300 fps rahat alıyorsunuz.

ikinci el bilgisyar nerden bulabilirimki ve 980 Ti daha önce duymamıştım. i7 4790K çok eski kalmazmı sizce??
bana direk sistem tavsiyesi lazım şunu al bunu al diye ve onları aldığımda 300 fps görmek istiyorum anladığım şeyler değil çünkü

tamam anladımda bana direk sistem yazabilirmisiniz yani ekran kartı bu olsun anakart bu olsun gibi gerçekten işten anlayan biri olursa çok sevinirim

Bu haliyle işinizi görecektir.
Ram 8gb az kalır derseniz (ki csgo'da kalmaz) Ram'i çift alıp gpu'yu bunun ile değiştirebilirsiniz
Sapphire RX570 PULSE OC GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı | ITOPYA
Benim tavsiyem Ram'i 8gb bırakıp, RX590 alıp ileride ram'e ekleme yapmanız yönünde.
csgo1.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı