Orta kaş alınır mı?

Dalga geçenleri dinleyeceksen hiçbir şey başaramazsın. İnsanların ne dediğini ve yaptığını umursama. Bence aldır.

Fark eder. Jiletle kendini yaralama oranı çok yüksek. Ayrıca jileti kaçırdığında kaşların ayarı kaçabilir, gülünç durabilir.

Benim hafif kaşlarım çatıktır. Tek kaş gibi değil, uzaktan belli olmaz bile. Zaten gözlük kullanıyorum. Berberime gidince kendisi makineyle alıyordu. Şu ana kadar ne gürleşme ne de kalınlaşma oldu. Ağdayla, jiletle uğraşmasın. Makineyle kessin geçsin. Emin ol kendini daha iyi hissedeceksin. Kızların çoğu bıyığını aldırıyor, kaşlarını alan çok kişi var.
Kendini nasıl yaralasın kaş alırken? Çok basit bir işlem. Ayarını tutturup tutturamamak nihayetinde onla alakalı. Makineye para mı versin boşuna 2 ayda 1 kere kaşını alcak diye?

Kendini nasıl yaralasın kaş alırken? Çok basit bir işlem. Ayarını tutturup tutturamamak nihayetinde onla alakalı. Makineye para mı versin boşuna 2 ayda 1 kere kaşını alcak diye?
Bir cımbız maksimum 20 TL. İlla makineyle alsın demiyorum ben. Ben bile 22 yaşında olmama rağmen jileti düzgün kullanamıyorum.

Yirmi yaşındayım, ilk kaşımı liseye geçtiğim dönemlerde aldırmıştım. Pek dalga konusu falan da olmadım, dalga konusu olacak bir iş değil zaten. Sadece orta kaşını aldırıyorsun, kaşlarını inceltmiyorsun ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı