Orta koridorda hangi şampiyon oynanmalı?

Daha fazla  
Mid lane almak istedim ama ne oynasam bilemedim. Şu anda Viktor, Veigar ve Xerath oynuyorum. Arasında kaldığım karakterler: Malzahar, Twisted Fate, Talon, LeBlanc, Syndra, Sylas, Yone, Akshan, Akali, Azir, Fizz, Irelia, Jayce, Naafiri, Corki, Qiyana, Vel'Koz, Ziggs, Katarina ve Heimerdinger. Zorluk hiç umurumda değil.

Mid lane almak istedim ama ne oynasam bilemedim. Şu anda Viktor, Veigar ve Xerath oynuyorum. Arasında kaldığım karakterler: Malzahar, Twisted Fate, Talon, LeBlanc, Syndra, Sylas, Yone, Akshan, Akali, Azir, Fizz, Irelia, Jayce, Naafiri, Corki, Qiyana, Vel'Koz, Ziggs, Katarina ve Heimerdinger. Zorluk hiç umurumda değil.
Zorluk umrunda değilse Jayce derim, hem biraz tfde iş yapıyor biraz tek atabiliyor, biraz poke potansiyeline sahip yani herşeyden biraz biraz var bu çarda, ama bu karekterde profesyonellesmek için en az +200 saat falan oynaman lazım karekteri.

Mid lane almak istedim ama ne oynasam bilemedim. Şu anda Viktor, Veigar ve Xerath oynuyorum. Arasında kaldığım karakterler: Malzahar, Twisted Fate, Talon, LeBlanc, Syndra, Sylas, yone, akshan, Akali, Azir, Fizz, ırelia, Jayce, naafiri, Corki, Qiyana, Vel'Koz, Ziggs, Katarina ve Heimerdinger. Zorluk hiç umurumda değil.

Xerath oynayabiliyorsanız diğerlerine gerek kalmaz açıkçası. Anivia oynayın. Oyunu kilitleyebiliyor.

Mid Tristana mı? Tristana ADC değil miydi?

Midde oynanıyor Aurelion Sol güzel gibi aslında ben Master Yi oynuyorum ezemiyorlar doğal olarak aşırı eğlenceli (tavsiye etmiyorum) asol iyi bir seçim olur kasilinca ayakli Teemo mantarı oluyor yakıyor yavaşlatıyor kanser ediyor.

Zorluk umurunda değilse APC'lere göz at. Orianna, Syndra, Viktor, LeBlanc, Azir gibi. Bu şampiyonlar açık ara mid lanenin çoğu zaman oyuncuya bağlı olarak en güçlüleri. Midde AD (hele ki yakın menzilli) almayı düşünme bile, çok işlevsizler.

Yeni konular

Geri
Yukarı