Orta okuldan direkt mezun olmak

KavramC

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 7. sınıfta bırakmıştım okulu 21 yaşındayım şu an. 19, ve 20 yaşlarında açık öğretimden kayıtlarımı başlatıyordum giriyordum sınavlara pek başarılı olamıyordum açıkçası ve sistemde 7. sınıf gözüküyordum. Aradan 2 yıl geçti, az önce kayıt başlatayım dedim tekrar baktım ki beni direkt liseye atamışlar orta okul mezunu olmuşum liseye kayıt yaptırmam lazımmış yani lise 1'e atamışlar beni direkt. Bu durumu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi verilmişti herkese eylül de. O yüzdendir o. 30 veya 35 kredi olması lazım. Peki krediyi neden verdiler? Sınav yapacakken son anda iptal ettiler. Millette "Eee biz o kadar hazırlanmıştık" dedi. Milli eğitim de kredi verdi herkese. Seni de kapsadı heralde. Bu olay lise sınavların da olmuştu. Senin de kredin tamamlandı ve liseye geçtin.

Aklıma kendi açık lise anılarım geldi hey gidi günler. Neyse ki diplomayı aldım. Şimdi üniversiteye hazırlanma zamanı.

Alıntı seçneği çıkmadı hayret.

@KavramC

Arkadaşlar ben 7. sınıfta bırakmıştım okulu 21 yaşındayım şu an. 19, ve 20 yaşlarında açık öğretimden kayıtlarımı başlatıyordum giriyordum sınavlara pek başarılı olamıyordum açıkçası ve sistemde 7. sınıf gözüküyordum. Aradan 2 yıl geçti, az önce kayıt başlatayım dedim tekrar baktım ki beni direkt liseye atamışlar orta okul mezunu olmuşum liseye kayıt yaptırmam lazımmış yani lise 1'e atamışlar beni direkt. Bu durumu yaşayan var mı?
Merhaba aynı durum bende de var :) bende 7.Sınıf terktim. Senin gibi bir kaç kere açıktan sınava girdim başarısız olunca bıraktım. 2 gün önce tesadüfen bir bakayım dedim e devlete geçen sene beni devlet menzun etmiş 😂 bende bugün MAOL Yazıldım 😉 okul benim için tekrardan yeşerdi diyelim 😅 yaş 27 bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı