Bzest

Hectopat
Daha fazla  
3 kulaklık aldım 3.nüde iade ettim ilk aldığım kulaklık James Donkey 711'di kimseden tavsiye almadım RGB'si çok rahatsız etti iade ettim 2. olarak Rampage Fury X aldım ama mikrofonunda sıkıntı sonucu iade ettim şu an Rampage R36 drop var elimde sıkıntılı 1 ürün olduğunu okumuştum. Ama indirim varken alıcı yorumları çok olumlu ve sıkıntı yaşamadık demelerini üzerine aldım ama o da sıkıntılı çıktı hocam bana orta sekment rahat mikrofonu güzel 7.1 çok iyi olmasına gerek yok ama oyununda tadını çıkartıcak bir kulaklık önerir misiniz? RGB olmasa daha iyi olur İtopya da indirimler vardı ama iyi indirimler mi bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Orta segment kasıt nedir? Mesela 700 lira dahil mi buna?

Hocam ben açıkçası 200 TL'lik bir kulaklık ile 700 TL'ye aldığım kulaklık arasında fark göremedim ama arızalıydılar siz önerin ama sebebini de yazın lütfen şu an kafam çok karışık.
Bütçeniz nedir? James Donkey ve Rampage markalarının ürünlerini tavsiye etmiyorum.

Hocam siz önerin ama 600 TL üstüne çıkmak istemiyorum ama hani 100 TL daha kat çok üst düzey 1 şey dediğiniz durum varsa bilmiyorum duruma ve açıklamanız göre karar verebilirim.

Hocam ben açıkçası 200 TL'lik bir kulaklık ile 700 TL'ye aldığım kulaklık arasında fark göremedim ama arızalıydılar siz önerin ama sebebini de yazın lütfen şu an kafam çok karışık.

Hocam siz önerin ama 600 TL üstüne çıkmak istemiyorum ama hani 100 TL daha kat çok üst düzey 1 şey dediğiniz durum varsa bilmiyorum duruma ve açıklamanız göre karar verebilirim.
387 Liraya Drop Plus almıştım ben. Çok sesten anlayan birisi değilim. Müizk kulağım yoktur. Bass'ları fiziksel olarak hissettiğimden anlarım. Ses olarak kötü gelmiyor. Mikrofonu ise çok güzel. Eğer stok bulursanız almanızı öneririm.

387 liraya drop Plus almıştım ben. Çok sesten anlayan birisi değilim. Müizk kulağım yoktur. Bass'ları fiziksel olarak hissettiğimden anlarım. Ses olarak kötü gelmiyor. Mikrofonu ise çok güzel. Eğer stok bulursanız almanızı öneririm.

Konuşurken arka planı karşıya yansıtıyor mu? Mikrofon yani oyunun sesini.

Yeni konular

Geri
Yukarı