Orta segment oyun için laptop önerisi

Bütçe
15 bin TL

baybars7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İlk defa laptop alacağım Max 15 bin TL bütçem var bilgisayardanda anlamıyorum maalesef.
Film günlük işler ve Call of Duty gibi oyunları oynayabileceğim bir laptop önerir misiniz?

Merhaba. İlk defa laptop alacağım Max 15 bin TL bütçem var bilgisayardanda anlamıyorum maalesef.
Film günlük işler ve Call of Duty gibi oyunları oynayabileceğim bir laptop önerir misiniz?

15 bütçeye çok fazla laptop yok 5 daha koyabilirsen birkaç model daha atabilirim. Günlük iş ve oyun için gayet uygun laptop. Sonradan 8 GB RAM takviyesiyle Dual channel yaparsan daha sağlıklı olur. YouTube'dan inceleme videosuna ve oyun testlerine de bakabilirsin.

15bini gecemiyorum maalesef.
İnternet baglatisi olmadan Call of Duty eski serileri falan oynayabileceğim basit oyunlar için.

Hocam günlük işlerin için işini görür. Bu fiyata 16RAM ve 1TB SSD'li sistem. Oyun konusunda çok fazla işine yaramaz ama hp kaliteli markadır. Daha chill oyunlar tercih edersen uzun vadede düşünülebilecek bir tercih.

Hocam günlük işlerin için işini görür. Bu fiyata 16RAM ve 1TB SSD'li sistem. Oyun konusunda çok fazla işine yaramaz ama hp kaliteli markadır. Daha chill oyunlar tercih edersen uzun vadede düşünülebilecek bir tercih.
HP ve kalite???

Yeni konular

Geri
Yukarı