Kapalı Ortak Cyberpunk 2077 ve RDR2 hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077 olan hesap 4 TL, RDR2 olan 3 TL. İkisini birden almak isterseniz de 6 TL'den satıyorum. Ortak hesap oldukları için indirdikten sonra offline moda geçiyorsunuz. Cyberpunk 2077'yi GeForce NOW'dan oynayabilirsiniz. Ödeme olarak Steam cüzdan parası (cüzdan kodu değil), Steam eşya kaplaması veya Tosla hesap parası. Eğer oyundayken başka bir yerden giriş yapıldı gibi bir uyarı verirse çıkan kutucuğu alta alıp oynamaya devam edebilirsiniz.

İletişim için Discord: Memoo#6681

Son düzenleme:
Red Dead Redemption 2 almak isterim ancak offline oynarken oyunum yarıda kesilsin istemem. Parasına değilim kesinlikle sadece İnternetim yavaş, indirmem 2 günü bulacak boş yere indirmemiş olurum. Oyun oynarken zat pat "başkası giriş yaptı" diye uyarı gelip oyunumu sürekli bölmeyecekse alayım.

Red Dead Redemption 2 almak isterim ancak offline oynarken oyunum yarıda kesilsin istemem. Parasına değilim kesinlikle sadece İnternetim yavaş, indirmem 2 günü bulacak boş yere indirmemiş olurum. Oyun oynarken zat pat "başkası giriş yaptı" diye uyarı gelip oyunumu sürekli bölmeyecekse alayım.
Offline oynarken böyle bir durum söz konusu değil. Online olsa belki ancak offlineda olmaz.

O durum online da olur offline da olmaz.

Offline oynarken böyle bir durum söz konusu değil. Online olsa belki ancak offlineda olmaz.
Hocam istek attım Discord üzerinden.
Satıcı başarılı RDR2 aldım kendisinden.

Son düzenleme:
Hocamla satış gerçekleştirilmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı