Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle kolay kolay yazmam sağ olsun epey ilgilendi PC'mde sorun olduğundan her yazdığımda bağlanıp tekrar giriş yaptı. Oynuyorum şu an sorunsuz.

Adsız.jpg

Ekran_Alnts.png

Ekran_Alnts (1).png

Böyle bir durum ile karşılaştım normal oyun açılıyor ama ek paketleri yükleyemiyorum. Standart sürüm gibi görünüyor. En kısa zamanda ilgilenmeniz dileğiyle..

-Arkadaş teamviewer yoluyla bağlandı ve sorunumu halletti, teşekkür ediyorum kendisine :)
Forza Horizon 4 Screenshot 2021.01.23 - 00.13.14.80.png

Forza Horizon 4 Screenshot 2021.01.23 - 00.08.44.48.png

Forza Horizon 4 Screenshot 2021.01.22 - 20.36.14.16.png

On numara beş yıldız.

Selam dostum,

Peki oyunu var olan kişilere bu olayın nasıl yapıldığını anlatma konusunda istekli misin? :) yeğenimin bilgisayarında hesabımı açmak durumunda kaldım ekstra masraf etmemek için. İşlerden dolayı sadece hafta sonu vakit bulabiliyorum direksiyona oturabilecek ama ne zaman otursam üstüne basa basa bozma dediğim araba ayarlarımı yeğenimin bozduğu için kriz geçirebiliyorum :)

Peki oyunu var olan kişilere bu olayın nasıl yapıldığını anlatma konusunda istekli misin? :) yeğenimin bilgisayarında hesabımı açmak durumunda kaldım ekstra masraf etmemek için. İşlerden dolayı sadece hafta sonu vakit bulabiliyorum direksiyona oturabilecek ama ne zaman otursam üstüne basa basa bozma dediğim araba ayarlarımı yeğenimin bozduğu için kriz geçirebiliyorum :)

Yiğeninin bilgisayarında Microsoft hesabını aç oyunu yükle o zaten kendi Xbox hesabı ile oyuna giriş yapacak saveleriniz karışmayacak yanı basit olarak bu şekilde işliyor.

Şimdi arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim hali hazırda eskiden oynadığım iyi bir FH4 hesabım bulunmakta. Bu arkadaşın hesabını satın aldığımda 2.hesap olarak mı eklenecek? Kendi xbox hesabım ile bağlanabilecek miyim?

@MESs¹¹ hocam bu yaptığımız yasal mı ?

Çünkü aylık 45tl olan üyeliği 20Tl gibi ucuz bir fiyata alıyoruz. Kul hakkına girmiş olmuyor muyuz ? (Müslüman iseniz)

@MESs¹¹ hocam bu yaptığımız yasal mı ?

Çünkü aylık 45tl olan üyeliği 20Tl gibi ucuz bir fiyata alıyoruz. Kul hakkına girmiş olmuyor muyuz ? (Müslüman iseniz)
Evet yasal. Şöyle örneklendirebilirim. Daireyi imkanı olan birinin satın alıp kullanması var birde durumu daha düşük olan birinin daireyi kiralayıp kullanması var. 2'si de aynı dairede fakat farklı paralar ödüyorlar? Bunu da kiralama olarak düşünebilirsiniz. Kiralama hakka girmez.
Şimdi arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim hali hazırda eskiden oynadığım iyi bir FH4 hesabım bulunmakta. Bu arkadaşın hesabını satın aldığımda 2.hesap olarak mı eklenecek? Kendi xbox hesabım ile bağlanabilecek miyim?
Kendi hesabın ile kaldığın yerden devam edersin. @Silinen üye
Selam dostum,

Peki oyunu var olan kişilere bu olayın nasıl yapıldığını anlatma konusunda istekli misin? :) Yeğenimin bilgisayarında hesabımı açmak durumunda kaldım ekstra masraf etmemek için. İşlerden dolayı sadece hafta sonu vakit bulabiliyorum direksiyona oturabilecek ama ne zaman otursam üstüne basa basa bozma dediğim araba ayarlarımı yeğenimin bozduğu için kriz geçirebiliyorum :)
Aynı XBOX hesabı ile giriş yaparsanız bu durumu yaşarsınız. Yeğeninizin XBOX uygulamasına girip ona ait bir mail ile giriş yapmalısınız. @Reborn1905

Ben bu arkadaştan aldım 25 TL'ye çok iyi hep cevap veriyor tavsiye ederim :)
Benim kişisel hesabımla ilgili ufak bir senkron sıkıntısı yaşadım, arkadaş hemen ilgilendi alacak arkadaşlar hiç tereddüt etmesin.
Öyle kolay kolay yazmam sağ olsun epey ilgilendi PC'mde sorun olduğundan her yazdığımda bağlanıp tekrar giriş yaptı. Oynuyorum şu an sorunsuz.

Eki Görüntüle 843574
Eki Görüntüle 846539
Eki Görüntüle 846540

Böyle bir durum ile karşılaştım normal oyun açılıyor ama ek paketleri yükleyemiyorum. Standart sürüm gibi görünüyor. En kısa zamanda ilgilenmeniz dileğiyle..

-Arkadaş teamviewer yoluyla bağlandı ve sorunumu halletti, teşekkür ediyorum kendisine :)
Eki Görüntüle 848631

Eki Görüntüle 848632

Eki Görüntüle 848634

On numara beş yıldız.
Hepinize teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. :)

Evet yasal. Şöyle örneklendirebilirim. Daireyi imkanı olan birinin satın alıp kullanması var bir de durumu daha düşük olan birinin daireyi kiralayıp kullanması var. 2'si de aynı dairede fakat farklı paralar ödüyorlar? Bunu da kiralama olarak düşünebilirsiniz. Kiralama hakka girmez.

Kendi hesabın ile kaldığın yerden devam edersin. @Silinen üye

Aynı Xbox hesabı ile giriş yaparsanız bu durumu yaşarsınız. Yeğeninizin Xbox uygulamasına girip ona ait bir mail ile giriş yapmalısınız. @Reborn1905

Hepinize teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. :)

Steam cüzdanıma yarın 15 TL gelecek. Steam cüzdandan size para aktarabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı