Satılık Forza Horizon 4 Ultimate Edition

SonTolga

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar geçen hafta aldığım Forza Horizon 4 Ultimate Edition oyunumu 170 Türk lirası fiyatına satıyorum. Hesap tamamen bana aittir internetten ucuza çalınan hesaplardan değildir. Alacak kişiler ile "İninal" üzerinden para aktarımı olacak.
Oyunda Ultimate Edition da gelen DLC içerikleri vardır. Ayrıca oyun içi 4-5 milyon civarı para vardır. Garajda 130-150 araba vardır.
forza1.PNG

forza2.PNG

Direkt olarak hesabımı satıyorum, oyunu oynayabilmek için bilgisayarınız da Microsoft Store ve Xbox yüklü olmalıdır. Alıcı kişiye oyun içinden SS atabilirim. Dediğim gibi almak isteyen kişiye canlı olarak görüşme yapıp hesabın tamamen bana ait olduğunu kanıtlayabilirim. Fiyat 170 Türk lirasıdır.
Steam üzerinden ulaşmak için. Steam cüzdan kodu kabul edilir.

Yetkili arkadaşlar yanlışıkla Satılık/Takas başlığında bırakmışım düzeltirmisiniz ?

Son düzenleme:
Hala satıyor musunuz? Bir arkadaş bakıyor da.

Şuan 200'e bırakırım hesapta Ferrari 599X E var. Oyunun en çok hıza ulaşan arabası. Ayrıca elektrikli araba var kalkışta çok iyi. Hesapta 2M CR var galiba. Ayrıca normal haritada ışınlanma tabelaları ve nüfuz tabelarının hepsi tamamlandı. Ayrıntılı şekilde Steam'den konuşabiliriz. Fiyatı'da konuşuruz.

Şuan 200'e bırakırım hesapta Ferrari 599X E var. Oyunun en çok hıza ulaşan arabası. Ayrıca elektrikli araba var kalkışta çok iyi. Hesapta 2M CR var galiba. Ayrıca normal haritada ışınlanma tabelaları ve nüfuz tabelarının hepsi tamamlandı. Ayrıntılı şekilde Steam'den konuşabiliriz. Fiyatı'da konuşuruz.
Bunların hiç bir anlamı yok. Bir kardeşimden forza 3 hesabını aldım. Çocukta bütün arabalar vardı. Ve her şeyi bitirmişti beni oyun baştan başlattı ve onda olan hiç bir arabayı oyun bana vermedi. Forza 4 dede farklı olacağını zannetmiyorum.

Bunların hiç bir anlamı yok. Bir kardeşimden forza 3 hesabını aldım. Çocukta bütün arabalar vardı. Ve her şeyi bitirmişti beni oyun baştan başlattı ve onda olan hiç bir arabayı oyun bana vermedi. Forza 4 dede farklı olacağını zannetmiyorum.

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum, insanlar çalıntı hesap satıyor öyle bir şey olmuyor. Öyle bir şey ölürse para iadesi yapabilirim.

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum, insanlar çalıntı hesap satıyor öyle bir şey olmuyor. Öyle bir şey ölürse para iadesi yapabilirim.
Öyle bir şey var. Microsoft hesabıyla beraber xbox hesabınızı da vermeniz gerekiyor. Oyun dosyaları xbox hesabına kaydediliyor.

Öyle bir şey var. Microsoft hesabıyla beraber xbox hesabınızı da vermeniz gerekiyor. Oyun dosyaları xbox hesabına kaydediliyor.

O hesabıda veririz. Hesapta zaten sadece Forza Horizon 4 Ultimate Edition var.

Hocam nerede oturuyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı