Ortak ilgi alanımın olmadığı biri ile nasıl flört edebilirim?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Başka şehirden biri ile yazışıyorum. Spordan başka pek bi ilgi alanımız yok. Ben bu kızla nasıl iletişim kurabilirim, nasıl flört edebilirim? Ben nasıl konuşacak konu oluşturabilirim.

İlk önce gerçek biri olduğundan emin ol hem eğer gerçekten yazışabiliyorsanız ortak alanlarınız vardır eğer hiç yok ise biriniz fedakarlık yapmak zorunda o da olmaz ise denemediğiniz şeyleri deneyin illa birini beğenirsiniz.

Ortak ilgi alanının olması bir ilişkiyi devamlı kılmaya yetmez bu bir. İkincisi; görüşmeye ne dersin? Sanalda neyi nereye kadar götürebilirsin?

Ortak bir ilgi alanı yaratarak elbette.
I kol imiz de ayrı şehirlerdeyiz nasıl yaratabilir?
Gözden uzak olan, gönülden de ırak olur. Mesajlaşarak olmaz o işler, önce buluşun.
Maddi durumum çok da müsait değil bu ay için o gelicem diyor gelirse anca evde karşılayabilirim. O da yanlış anlaşılabilir
İlk önce gerçek biri olduğundan emin ol hem eğer gerçekten yazışabiliyorsanız ortak alanlarınız vardır eğer hiç yok ise biriniz fedakarlık yapmak zorunda o da olmaz ise denemediğiniz şeyleri deneyin illa birini beğenirsiniz.
Örnek verebilir misin mesela? Bu tarz bir i li ilki tecrübem olmadı daha önce

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı